SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 600

Formularz - Proszę o pomoc

M

18
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 282
Witam
Mam pytanie, moja przygoda z siłownią trwa nie cały rok plan był masa ale w tedy miałem takie hmm "dziecinne" podejście czyli zero diety trening na odp*erdol się a masa miała być. Teraz jest tak, że dieta jest juz zaczynam od pn, trening to FBW i teraz moje pytanie, bo z tego co wyczytałem to nie można popaść w monotonność treningu i teraz pytanie po jaiim czasie mam zmienić trening i na jaki, proszę podajcie mi jakiś dobry trening bo jestem taki, że mogę przeczesać cały internet a i tak muszę się dowiedzieć to od osoby która zwraca się bezpośrednio do mnie :) za odp z góry dziękuje
PS przez przypadek enter kliknąłem i nie wiem jak edytowac moje dane więc jak ktoś bedzie potrzebował to wypisze :P

Zmieniony przez - Dawido0o0o w dniu 2012-03-19 20:39:26

Zmieniony przez - Dawido0o0o w dniu 2012-03-19 20:40:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8306
przez 2 lata siedzenia na forum przeczytać 271 postów, może poprostu wolno czytasz.
zacznij coś sam robić, czytaj, notuj, rozkmiń sam jakiś trening i wrzuć, a nie czekasz, aż ktos Ci podsunie coś pod nos.

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5424
Trening zmienia się jak przestanie dawać efekty a co do treningu to odwiedź tematu podwieszone.
napisał(a)
Początkujący
ok, ostatnie pytanie, kolego który trenuje już no kawał czasu można powiedzieć powiedział, że FBW to gówno i nie daje efektów tylko pompe to prawda? :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18486
Nic nie musisz układać, ani nikt Ci nie musi układać planów - Ty masz stosować gotowce! Tego wymaga twój poziom wytrenowania - podstawy!

Wklej tu pełną ankietę, włącznie z ostatnim planem i ciężarami roboczymi (nie maxy): przysiad, mc, wyciskanie, wiosło - wykonywałeś kiedykolwiek?

pompe próżniową to ma w głowie - ten twój kolega
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 478 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20004
FBW jest monotonny? Wytłumacz to, bo sobie tego nie potrafię wyobrazić. Piszesz że zaczynasz FBW, czyli masz plan i chcesz żeby ktoś podał Ci inny, który wprowadzisz później? Jeżeli tak, to podaj ten swój plan którym teraz będziesz ćwiczył. edit: wklej ankiete

Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2012-03-20 17:26:03

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

napisał(a)
Początkujący
nie nie, już mówie to wygląda tak, że kolega miał mi zrobić trening na FBW nic mi nie mówił o tym treningu, że jest dobry czy tam słaby kazał mi przyjść na siłownie i swoje maksy, żebym zrobił i on mi trening ułoży zrobiłem to a on wysłał mi stronę o FBW i tyle po 2 tygodniach piszę do niego, że zaczynam FBW i on mi wyskakuje nagle, że nie warto bo to gówno, nie jestem obeznany w kulturystyce więc nie wiem co mam robić, osiągi jakie miałem to klata: 46kg 8razy, barki: 28kg 10razy, plecy:38kg 15razy, nogi 50kg 20razy,tric 19kg 15 razy, bic 19kg 15 razy. I on coś tam mówił, że mi obliczy to i poda mój maks i gówno za przeproszeniem co się go o to pytam to mówi, że jutro
waga:73
wzrost:187
cel:masa
staż:8 miesięcy
sport:basen raz na jakiś czas, zaczynam biegać dla kondycji
dostęp do sprzętu:full
przeicwskazania:-
dieta:jest
suplementy:nad białkiem myśle
ostatni plan:nie wiem jak się nazywa ćwiczenia były wykonywane 12,10,8
napisał(a)
Początkujący
odpowie ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pawlus9633 czas zbudować dobrą sylwetke... foty str.8

Następny temat

Splicior

Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Jak radzić sobie z bezsennością? Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem!