SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FA KREATYNA Xtreme Creatine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1134
Witam chciałbym się dowiedzieć co myślicie na temat tej Odżywki czy jest godna zakupu i czy można dobre efekty osiągnąć z dietą na tej kreatynie.:)FA KREATYNA Xtreme Creatine

To nie stal panuje nad tobą tylko Ty nad stalą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 415 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8888
tak jak na kazdej, wzykle mono nie ma nic nadzwyczajnego. Przy odpowiednim dawkowaniu, diecie, treningu i regeneracji bedzie dobrze.

Zmieniony przez - Fario92 w dniu 2012-02-25 10:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
j/w, kreatyna to kreatyna, nie ma gorsza czy lepsza. Po prostu. Różnią się często firmą i ew. mikronizacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kreatyja jak kreatyna, każda taka samo choć niektórzy mają swoje ulubione firmy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja kupilem kiedys kilo, mam jeszcze sporo, jest ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
tez na niej cykl robiłem, jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Na dniach zaczynam pierwszy cykl właśnie z tą kreatyną. Dodatkowo jako uzupełnienie diety mam białko whey 100 treca oraz bcaa activlab. Jak proponujecie je stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
bcaa przed i ew w trakcie treningu białko daj porcje po

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2012-02-25 16:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Stosuje to białko aktualnie cały czas zgodnie z zaleceniami - po przebudzeniu i przed snem + po treningu. BCAA jak najbardziej przed i po trenie. Kreatynę również po przebudzeniu i po trenie. I teraz właśnie pytanie: czy rano mieszać kreatynę z białkiem? Natomiast po trenie: mieszać białko, kreatynę i bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
białka sie nie bierze tak jak pisze na opakowaniu a wedle brakow w diecie
BCAA przed i w TRAKCIE nie PO treningu, po ma byc BIAŁKO + WĘGLE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
1. Czyli mogę mieszać białko z kreatyną?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP + Mono Dawkowanie

Następny temat

suplementy na redukcje.

WHEY premium