SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Live timing f1.com - czasy na żywo

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Jak obserwować czasy z treningów/kwalifikacji/wyścigu? Wchodzimy na www.formula1.com rejestrujemy się na stronie http://www.formula1.com/services/live_timing/ możemy włączyć sobie tabelkę z czasami.




Dodam, że w ten sposób "oglądałem" GP Kanady 2008, bo w tym czasie w na Polsacie był mecz Polska-Niemcy.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Prawie cały zeszły sezon uzupełniałem sobie mając odpalone F1LT na kompie. Autor F1LT zapowiedział, że wersja 3.0 jest prawdopodobnie ostatnią jaką wydaje właśnie z powodu zmian usunięcia czasów z sektorów. W F1LT można było na żywo śledzić porównania niedostępna w LT ze strony f1. Bez tych danych ciężko będzie porównywać różnice między kierowcami w sektorach i wiele innych rzeczy, które miał F1LT.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
czasami mi sie zdarzyło w ten sposob 'ogladac' qual do jakiegos wyscigu, jak akurat jestem w pracy ;) i np. nie moge ogladac relacji w internecie
a i prawie zawsze mam live timing zalaczony podczas ogladania wysciu, szczegolnie jak postawilem jakas kase u buka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W sumie to ja zawsze obstawiam u buków wyścigi, ale nigdy nie włączam live timingu, hmm...pewnie to kwestia tego, że wyścigi zawsze oglądam w tv i bardzo ufam Andrzejowi Borowczykowi

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
fajna sprawa...tego mi brakowało załączę sobie przy najbliższym GP

sonk już nie wchodzi

Zmieniony przez - dziki_00 w dniu 2009-04-13 12:27:52

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9612
Zawsze korzystam z livetiming'u.
Super sprawa, w zasadzie nie wyobrażam sobie oglądania GP bez niego - ułatwia i pozwala zrozumieć co dzieje się na torze(bo bez niego, polegając tylko na transmisji i komentatorach można się pogubić).

Zmieniony przez - Fana w dniu 2009-04-13 22:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ja pozostaje wierny Andrzejowi, może czasami mnie zwodzi, tak jak i parę milionów telewidzów, ale co tam

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Brak czasów z sektorów w aplikacji live timing (wyświetlany jest tylko kolor) - też tak macie? Jakieś zmiany na biedniejsze czasy, czy jak?

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Też tak mamy, niestety. Mam nadzieję, że na wyścig wszystko wróci do normy, inaczej to niepotrzebny mi taki live timing...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Chyba, że w jakiejś płatnej opcji są podane konkretne czasy - przykładowo może w wersji mobile, która kosztuje KILKADZIESIĄT? Dolców jest taka możliwość

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Z tego co się dowiedziałem, za międzyczasy trzeba zapłacić kupując premium apkę na smartfona. Dodatkowo poleciały dane o pogodzie, rekordy prędkości. Zmienił się protokół danych i nieoficjalna aplikacja F1LT też już tych rzeczy nie obsługuje.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Hahaha, tak też myślałem, jak pisałem poprzedni post, dzięki za info Boguś F1 - by zedrzeć więcej kasy od kibiców

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obuwie

Następny temat

Streetracing - cos mniej legalnego w naszej stolicy

WHEY premium