SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evan Centopani IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731734



Evan, goscinne pozowanie na NPC Washington Ironman 2011, 24. 09.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731734


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731734


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731734


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Widać, że niespecjalnie przygotował się do występu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
na pewno nie jest to forma startowa, jeżeli o to ci chodzi...
widać jednak, że ostro masuje, więc w przyszłym sezonie można się spodziewać postępów... i bardzo dobrze, że jest zmasowany...nie będzie przynajmniej jak z currym - przerwa i wraca, wyglądając tak samo, jak nie gorzej niż przed przerwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Nie wiem jaki sens jest płacić człowiekowi kase żeby pokazał sie w takiej "formie".

Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2011-09-26 23:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
czciciel kurczę a ja myślałem że jest na full rzeźbie
On ma teraz dzieciaka w głowie a nie starty :P wróci i zrobi forme na miare top10 Mr.O

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29366
zeby tylko nie bylo tak ze dowali bary i lapy a klata i plecy zostana mizerne jak na jego aspiracje

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
szkoda mi tego zawodnika zapowiadał się bardzo dobrze ale teraz z dnia na dzień regres i to coraz większe. A to 4 zdjęcie to jest po prostu dramat lekko mówiąc. Jak się ostro nie weźmie za siebie to będzie miał problem z zajęciem przyzwoitego miejsca na zawodach niskiej rangi o Arnold Classic czy też Mr.O już nie wspominając nawet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slupsk 2008?

Następny temat

First Princess Kalina Fitness Cup

WHEY premium