SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estetyka miesni Nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803


Mam pytanko odnoścnie mięsni nóg. Chcial bym rozwinąc miesnie aby wygladały one estetycznie ,aby byly zachowane proporcje miedzy 4glowymi 2glowymi jak np:u arnolda.,mam pytanie, najczescej robilem na silowni 4 cwiczenia -i mam wrazenie ze moje nogi idą w kierunku Colemana a nie arnolda i to mnie martwi...
1.przysiad ze sztangą
2.uginanie nóg do posladków lezac
3.wyprosty nog lub wypychanie suwnicy
4.wypychanie suwnicy lydkami albo unoszenie ciezaru siedzac.
Jakie cwiczenia wykonywac aby nogi wygladaly tak perfekcyjnie jak u arnolda??[oczywiscie wiem ze to kwestia genetyki ale nie interesuje mnie rozbudowywanie nóg jak u Colemana]wlasciwie moj plan na nogi od dłuszego czasu jest taki sam i koniecznie musze go zmienić ale nie mam pojecia jakei cwiczenia przyniosą mi ten wymazony efekt.prosze o pomoc !

I jescze jedno pytanko-jakie cwiczenie wykonywac na silowni aby ladnie wyorbić miesnie pośladkowe bo szukałem i w wiekszości planów nie ma nic innego niz przysiady i przysiady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
na tym zdjeciu ronni wyglada jak utuczony kurczak. Sam mam duze dwuglowe i dlatego traktuje je duza iloscia powtorzen przypalajac je troszke. Arnold mial maxymalnie wyrzezbione nogi wiec pewnie je ostro katowal. Sprawdz na forum plany arnigo jakie cwiczenia na ta partie wykonywal i w jakich seriach chociaz wiekszosc jego planow jest taka w kit dla zwyklego smiertelnika.
Na poslady polecam jeszcze unoszenie nog stojac albo lezac do tylu

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Napisz więcej o sobie. Jaki jest cel treningu ? Wiesz ile lat ćwiczył Arnold zanim doszedł do tego co jest widoczne na zdjęciu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
co do posladkowych to właśnie głębokie przysiady , suwnica i wykroki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
na dupę musisz schodzić na maksa w dół

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
17lat,78kg wagi, staż 18miesiecy, cell trenigu:od 02.04.07 rozpoczełem ostatni cykl masowy przed wakacjami. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ile arnold trenował aby to uzyskac, chodziło mi tu wylacznie o pokazanie tego w jakim kierunku chcial bym pujsć co moglo by pomuc wam ,osobą mający wiecej doswiadczenia niz ja ,w doborze dla mnie kilku ciekwachy cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
I jescze jedno pytanko-jakie cwiczenie wykonywac na silowni aby ladnie wyorbić miesnie pośladkowe bo szukałem i w wiekszości planów nie ma nic innego niz przysiady i przysiady ?

-klekasz na kolanach, kladziesz dupe na stopy, ktos podaje Ci na plecy ciezar (bądź na smicie) i unosisz dupe, kladziesz na stopy, unosisz...

- przy przysiadach im szerszy rozstaw nóg tym wieksze zaangażowanie "tyłu"

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-04-04 16:03:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zrób porządną masę a potem wyrzeźbij ją. A co do ćwiczeń - http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-04-04 19:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam wykroki i wysoki step z obciążeniem.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
bardzo dobry pomysl z tymi wykrokami, nigdy ich nie robiłem i nigdy nikt u mnie na siłowni raczej nie robi wiec nie próbowałem. TAK wiec głeboki przysiad ,wykroki i step do tego moze uginanie do posladków lezac i lydeczki i moze to dac calkiem ciekawi efeket!!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pisz jak Ci idzie

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
dzisaj zrobiłem gleboki przysiad,wykroki ze sztangielkami,uginanie nog do posladków lezac i wypychanie suwnicy lydkamii musze powiedziec ze rewelacja!! przysiady zawsze robilem na smitku i musze pwiedziec ze super weszly, potem przeszlem do wykroków[1 raz je robiłem] poprostu Wypas!!zaluje ze wcesniej teog nie robilem, potem przetrenowalem 2wu glowe weszlo calkiem calkiem ale na tą partje tez przydalo by sie cos nowego. i na koniec ostro lydki, dzieki za rady!! TReninG naprawde Wypas .pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i rzezba jednoczesnie?

Następny temat

MC i przysiady

WHEY premium