SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estetyczna sylwetka i wytrzymałość bez siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Mam 19 lat, kiedys duzo biegalem, rok temu 6 miesiecy chodzilem regularnie na silownie wiec sa tam jakies podstawy. Cel treningu to wytrzymalosc miesniowa i ciekawy oraz estetyczny wyglad sylwetki (lekka masa). Chcialbym byc szczuply, robic duzo pompek, podciagac sie wielokrotnie na drazku itd... ogólnie sprawnosc ;) W dni nietreningowe duzo bede plywal/jezdzil na rowerze/biegal i skakal na skakance.

Ostatnio zainteresowałem się przez to kalisteniką i treningami domatora, mozna bez sprzetu, obciazenia itd. dobrze wytrenowac cialo. Z podstawową wiedzą o siłowni wymyslilem sobie cos takiego na poczatek.


3x w tygodniu taki trening, przeplatany (A B) :

A

Przysiady 3serie
Drążek 3serie
Pompki szeroko 3serie
ABS2

B

Przysiady 3serie
Grzbiety 3serie
Pompki wąsko 3serie
ABS2

(Z czasem zwiekszajac liczbe serii, dodajac wiecej powtorzen i ew. Po czasie jakies izolowane cwiczenia na barki czy bicepsy, dipy...) Cwiczenia ulozylem od najwiekszych partii do najmniejszych, w obu planach przysiad bo podobno najbardziej pobudza testosteron u kulturystow :D


Moje pytania:
1. Czy ten plan jest dobry? Oczywiscie systematycznie rozwijajac go, utrudniajac itd. Po czasie.
2. Czy cos jeszcze warto dorzucic z jakichs typowo kalistenicznych cwiczen?
3. Czy takim sposobem treningu i odpowiednim odzywianiem mam szanse zbudowac wymarzona sylwetke, powiedzmy po roku?


Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Lafayem zacznij trening w domowych warunkach, jest tam wszystko dokładnie opisanie i duże lepsze od twojego planu. Tam potrzebne są krzesła drążek i masa twojego ciała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym wszystkim zrobić? Od czego zacząć?

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium