SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Epilepsja a suplementacja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 379

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 393
Witam mam 19 lat i trenuje już prawie 2 lata . mam epilepsje i zastanawiałem się czy wolno mi korzystać z suplementów lub odżywek ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1599 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9822
Witaj, patrząc obiektywnie to odżywki typu białko, jest produktem spożywczym i nie różni się znacznie od produktów w sklepach codziennego użytku.
Nie mam pojęcie jak jest z kretyną w twoim przypadku lub środkach pobudzjących bogatych w silną ilość kofeiny.
Natomiast branie witamin, czy jak wspomniałem na początku postu odzywek uzupełniających diete nie ma większego wpływu na epi.
Pozdro, ale jeszcze lepszą radą którą ci dam jest wizyta u lekarza lub dietetyka.

Polecam Draże kokosowe

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4860 Napisanych postów 134064 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 775279
j/w na pewno bialka/wegle/gainery/witaminy/omega/magnez nie zaszkodza.
o reszte dopytaj specjaliste-lekarza
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 36941 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 183183
masz epilepsje wiec nie powinienes sie za bardzo forsowac bo mozessz dodatkowo wywołać napad , lecz umiarkowana aktywność łagodzi napady , co do odżywek spytałbym sie lekarza , co do suplementów nie powinny zaszkodzić
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43576 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420745
lakarz sportowy nie forum po tego typu rady

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase- co z tym białkiem?

Następny temat

Pływanie i suplementacja...

Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami