SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ektomorfik - masa,problem !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 425

Formularz - Proszę o pomoc

mężczyzna

21

Waga

62

Wzrost

183

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

brak

Dieta

bedzie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 144
Witam !

Na wstępie chciałbym się z wszystkimi serdecznie przywitać :)
Postanowiłem, coś zmienić, w swoim wygladzie, wziąść się za siebie.Ważę zaledwie 62 kg. przy 183 cm wzrostu więc sami możecie sobie to wyobrazić jak wygladam ;( Jestem ektomorfikiem, ciężko łapę jakiekolwiek kilogramy

Trochę poczytałem i doszedłem do wniosku że na początek trening fbw będzie dla mnie odpowiedni przez ok.6 tygodni Do tego ok. 4-6 posiłków dziennie, ale bez jakiejś konkretnej diety.

Planowany TRENING FBW:

1. PRZYSIAD
2. RDL (rumunski martwy ciag)
3. WYCISKANIE NA PLASKIEJ
4. WIOSLOWANIE W OPADZIE
5. WYCISKANIE W STANIU (z klatki)
6. PODCIAGANIE NA DRAZKU (podchwytem)

seria 1 - 50% CD
seria 2 - 75% CD
seria 3 - 100% CD

Myślę ćwiczyć 3x w tygodniu: pon,sro, pia.
Co o tym sądzicie, proszę o porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
OK , trenuj !!!

Masz tu alternatywę w ułożeniu ćwiczeń .

http://www.sfd.pl/**SKRÓCONY_PLAN_FBW_DLA_KAŻDEGO_ŚWIEŻAKA!!!!_TYLKO_TU!**-t896268.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening

Następny temat

Trening na rzeźbe.

Dlaczego kofeina nie działa? Dlaczego kofeina nie działa? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta? Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta? Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki MSM - siarka organiczna na stawy? MSM - siarka organiczna na stawy? Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki