SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egzamin za 7 dni !!! Być albo nie być !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
witam mam mega ciezki egzamin za 7 dni, od niego zalezy moje byc albo nie byc, dlatego zajrzalem tutaj w poszukiwaniu pomocy.
Tak wiec szukam czegos na poprawe wydajnosci nauki, dodam ze jestem prawie zielony w tym temacie, szukam czegos lekkiego, ale nie bialego ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Bubell no nie wiem może masz inaczej ale Ja np nie potrafie lekko przyyebac nawet po małej mam smaka na wieksza i w efekcie zawsze wpjerdole wszystko co mam przy sobie dlatego nie kupuje wiecej niz 2,5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
20ml omki i 200 metki za 7 dni Głowa ci spuchnie .. :D .. bedziesz mogl wiecej pochlonac wiedzy :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
to kup sobie tussi, zawsze to bedziesz mial swiadomosc ze jesz tabletki na kaszel a nie wciagasz amfetamine
chociaz glowna substancja czynna ta sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
tylko zjazd szybszy

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
no to zastanow sie oco ci chodzi?? lekkie czy ma działaś??
jedno apbo drugie t tym przypadku..bo w tydzień to zaden suplement w stylu SESJA albo plussz activ to ci nie pomogą,

SPEED alias Feta , białe, proszek, to ogarnie w tydzień...good fun

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Neuro Speed Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
dobra tylko jak z tym tussim, na to wychodzi ze przez tydzien bede musial za******lac tak min 10h dziennie, wiec jak to brac??
A moze cos do tussiego? albo za?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jeśli 10h dziennie przez tydzień to tylko feta

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Czytałem, że jakbyś był około pół roku na diecie ketogennej to mózg mógłby na wyższych obrotach pracować.

Ale, że masz 7 dni to polecam mądre rozplanowanie materiału do nauczenia i wziął się do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
No co tu duzo mówic, fety to sie boje, wiec odpada;/ a na te wszystkie life energy, neurospeedy itd to juz za pozno, czyli co tussi przez 10h to nie da rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
Ja zaczalem sie uczyc do matury 3 dni przed lacac 3 noce na fecie i mialem 2 wynik w klasie ale wtedy bylem mlody i glupi ogolnie nie polecam ale 4 strony A4 na mature ustna wqlem slowo w slowo zawsze to jaikies wyjscie z tym ze ja wiedzialem wczesniej jak moj organizm reaguje na speeda w twoim przypadku szkoda ryzykowac bo mozesz nie ogarnac bani i robic 1000 innych rzeczy zamiast sie uczyc

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leczenie sterydami

Następny temat

badania na poziom testa....

WHEY premium