SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efektywny trening dla osoby słabej fizycznie z lekką nadwagą z problemami zdrowotnymi

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Waga

178

Wzrost

81

Cel treningowy

poprawić swoje parametry fizyczne

Staż treningowy na siłowni

0

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69
Jestem młodą osobą i chciałbym poprawić swoją sprawność fizyczną, zaniedbałem się trochę za bardzo.

Mam słabą wydolność, szybko się męczę, a dodatkowo nie mogę dźwigać większych ciężarów niż 10 kg i to dość krótko.

Mam też problemy zdrowotne (ograniczoną ruchomość stawów).

Co zrobić, aby w miarę szybko i efektywnie zwiększyć swoje parametry fizyczne (odżywki, itp.) przy założeniu, że łączna miesięczna kwota do wydania to ok. 200-300 zł (łącznie z siłownią, choć uważam, że na dzień dzisiejszy ona odpada, bo jestem zbyt słaby, aby tam iść.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mam słabą wydolność, szybko się męczę, a dodatkowo nie mogę dźwigać większych ciężarów niż 10 kg i to dość krótko.
------ kto tak twierdzi i dlaczego?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69
Tak uważam z własnej obserwacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1157
Bardo mało o sobie napisałeś.ile lat masz? Ile nadwagi? Szybko się męczysz? Co to znaczy? W ile biegasz 1 km?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69
19 lat, 179 cm, 81 kg, nie znam dokładnego wyniku,ale z pewnością jest to wynik poniżej przyzwoitego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
nie masz nadwagi :D Moze tkanka tłuszczowa tak Ci się rozłożyła na ciele, ze tak Ci się wydaje. O ciężary się nie martw- siła przychodzi z czasem. Zacznij ćwiczyć, po paru tygodniach już zauważysz zmianę ;)

P.S. nie ma czegoś takiego jak "jestem za słaby na siłownię"; Po to na siłowni ciężar jest od 1 kg, żeby od czegoś zacząć. Też kiedyś robiłam biceps ciężarkiem 2kg, teraz używam takich po 10. Daj sobie czas.

Niezadowolenie to pierwszy wymóg postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
hgmr
Tak uważam z własnej obserwacji.

Aha a czemu akurat 10 kg a nie np 12?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69
krawat
hgmr
Tak uważam z własnej obserwacji.

Aha a czemu akurat 10 kg a nie np 12?


W każdym razie i tak jest niski poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mam też problemy zdrowotne (ograniczoną ruchomość stawów).
---- a to ktos stwierdzil czy tez sam?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
O ile nie jesteś chory (nie wiem, na gruźlicę) toja nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że początkująca osoba nie może unieść jedną ręką więcej niż 10 kg.... A ograniczona ruchomość stawów to wynika chyba z braku ćwiczeń? Jak się będziesz rozciągał po treningu będziesz miał większą ruchomość ;) Poza tym, to kobiety mają skłonności do przeprostów, u mężczyzn jest na odwrót.

Niezadowolenie to pierwszy wymóg postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69
krawat
Mam też problemy zdrowotne (ograniczoną ruchomość stawów).
---- a to ktos stwierdzil czy tez sam?


Mam łuszczycowe zapalenie stawów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla dziewczyny

Następny temat

Sprawdzenie treningu nóg pod kątem dwójek Plus pytanie o przywodziciele i odwodziciel

WHEY premium