SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna a antydepresanty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

kobieta

Cel

spalenie tłuszczu

Waga

62

Wzrost

164

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

dzienne treningi: 2h, dodatkowo praca stojąca - 6h dziennie. Treningi mam wieczorem ( 20,21), ide spać po północy.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Taniec turniejowy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dieta 1600 kcal, spalacz: clean burexin

Stosowana lub planowana suplementacja

wszystko ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, jestem na etapie spalania tłuszczu i 'Pan Koksu' ze sklepu z odżywkami polecił mi specyfik o nazwie T5. W składzie znajduje sie: efedryna, kofeina i aspiryna. Wszystko ekstra, super, lecz efedryna wpływa na działanie mózgu. Obecnie od roku stosuje antydepresanty (skład: sertralinum, flupentixolum). Umówiłam się na konsutacje lekarską ale dopiero za 3 tygodnie. Ktoś ma jakieś doświadczenie z łączeniem tego typu specyfików?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jaki masz % bf waga staz?? nic nie wiemy a za efke sie chcesz łapac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Efedryny to raczej tam nie ma, przynajmniej tak słyszałem od starych wyjadaczy, nie osób jedzących wyłącznie spalacze. Jak wcześniej brałaś tylko clenburexin i koniecznie chcesz spalacz to pomyśl o czymś łagodniejszym.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Witaj,
Po pierwsze nie wiadomo czy tam jest efedryna ( nie ma takiej opcji ) a jeśli jest to nie powinno się przyjmować gdyż mogą wchodzić w reakcje.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Efedryna zdecydowanie nie jest polecana przy antydepresantach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Efka jest tam na 100 % :D Specjalnie robiłem test, ale stężenie jest nie równomierne w kapsułkach raz większe, raz mniejsze.

jw lepiej nie łączyć
Przy łączeniu z SSRI, to po prostu już jest zwykła ćpalnia, i jedno potęguje działanie drugiego. W połączeniu z inbiitorami MAO to mamy silną wersję amfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nawet kofeina może wpływać negatywnie na stany depresyjne, więc polecam uważać ze spalaczami. Poza tym nie są to zbyt istotne suplementy. Jest wiele innych ważniejszych.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój sposób na odchudzanie!

Następny temat

Pierogi na redukcji

Wiecej