SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EXTREMALNE DNP!!! Do 7kg na tydzień!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Siemano wszystkim!!!

Po pierwsze umieszczam ten art w dziale DOPING jak i w dziale ODŻYWIANIE - mam nadzieję, że nie będzie stanowiło to problemu!

Dzień dzisiejszy jest ostatnim, w którym mogę sobie pofolgować z jedzonkiem i w ogóle ze wszystkim dlatego trochę się nudzę i nie mam co robić. Od jutra wchodzę na siłkę i zaczynam CKDkę! Dużo czytałem na temat tej diety i stwierdzam, że jest godna uwagi. Co więcej w miarę jedzenia apetyt wzrasta - wiadomo, toteż jak zwykle ciągle mi mało a to tego a to tamtego. Pomyślałem sobie, że gdyby ww. dieta nie przyniosła mi zamierzonych rezultatów - a mój cel to zdjęcie 8-10kg w 8 tygodni, w takim przypadku sięgnę po coś naprawdę KONKRETNEGO!!! Dzisiejszy temat thread’a to DNP!!! Mam nadzieję, że nie posypią się skargi w związku, iż temat jest na tyle kontrowersyjny i używanie tego typu „fakerów" jest niesłychanie niebezpieczne!!! I tak i nie!!!


Do rzeczy:

Najpierw to chciałbym przedstawić plan używania DNP co się z czym je i w ogóle na co należy zwrócić uwagę bo jest to środek naprawdę niebezpieczny i beż kilku kluczowych wskazówek MOŻNA SIEBIE - Z A B I Ć !!!!!!!

Cyklon na DNP to 4 Fazy, które są niezmiernie istotne zarówno dla efektów jak i dla własnego zdrowia.

Cykl na spalanie olbrzymiej ilości tłuszczu zawiera umiarkowane do wysokich dawek DNP. Taki mały planik składa się z 7 dni on, 7 dni off . Większość chłopa robi to w ten sposób. No tak wszystko to teraz trzeba ładnie wprowadzić w życie, czyli:

Faza 1: 3 dniowa faza obcinania węgli
Faza 2: 1 dniowa faza „renormalizacji T3"
Faza 3: 14 dniowa faza DNP
Faza 4: 2 dniowe „post DNP"


Dobra to tak:

Faza 1: Obcinamy sobie węgle stopniowo a konkretnie chodzi o zużycie glikogenu z mięśni redukcją węgli - spokojnie można to uzyskać dietą podobną do keto. Jeśli chodzi o kalorie to jak to podobnie jest przy CKD 10-12 kcal na funt wagi czyli 22-26 kcal na kg masy. Co do węgli to mniej niż 60g/dziennie. (nie trzeba być w ketozie, żeby palić tłuszcz - nie potrzeba ketozy czyli <20g węgli - zresztą jak kto chce). Białko najlepiej 2,2g na kg masy albo i więcej - pozostałe kalorie to tłuszcz. Na razie chyba proste, nie? Czyli tak, ta pierwsza faza trwa 3 dni - a cel - wiadomo kurdę redukcja glikogenu aby ciało zaczęło używać tłuszczy jako paliwa zanim DNP wejdzie do akcji.

Faza 2: 1 dzień renormalizacji T3. Jako, że jest to nowy koncept i przez ostatnie 3 dni ograniczaliśmy węgle a w szczególności doprowadziliśmy organizm do spowolnienia konwersji T4-T3 co zaowocowało chamskim zmniejszeniem poziomu T3-jki! Nie jest to cacy dla nas jeśli już serio postradaliśmy rozumy i tniemy tłuszczyk na maksa używając DNP... he he!!! A to dlatego, że potrzebny jest wysoki poziom trójodotyroniny aby trwać przez 7 dni na DNP.

Dzień 4 zawiera gigantyczny posiłek węglowy po południu (godzina 16:00-18:00) a to wszystko po to, aby nastąpił wyrzut insuliny oraz tą całą renormalizację T4-T3. A wtedy naprawdę zwiększa się poziom T3 w odpowiedniej ilości aby wszystko było si. Dzień 4 to również dieta typu keto aż do ładowania czyli do popołudnia! Czyli tak około 250-300g węgli dobrze wtłamsić w tym czasie. Nie ma problemu - czy to jest fruktoza, sacharoza czy coś innego - fruktoza tak naprawdę jest si, uzupełnia glikogen - ale to każdy wie i to, że oddziałowuje na konwersję T4-T3. Pusta wątroba tzn. brak glikogenu sygnalizuje zmniejszeniem/redukcją konwersji tyroksyny do trójodotyroniny.

Olrajt, kalorie podczas 2 fazy to około 15 na funt czyli 33 na kilogram! Ładowanie węglami czyli carb-up tylko w 4 dniu około 250g.

Faza 3: Yeeeaaaahhhh!!!!!!! 14 dni na cacku!!!!!!!

Najważniejszą rzeczą są dwa pierwsze dni - to one wykażą czy pojawi się jakakolwiek reakcja niepożądana. Tak więc:

Dzień 1: 200mg DNP
Dzień 2: 200mg DNP

Teraz ważna sprawa: przez te 2 dni powinno się ustalić czy doznajemy reakcji alergicznej czy też nie... a reakcją taką może być opuchnięcie całego ciała w przeciągu tych pierwszych dni. Z reguły około 10% użytkowników tak ma więc trzeba się z tym liczyć. Ale niektórzy to olewają bo opuchlizna zmniejsza się i dalej jadą. Ale ze względów bezpieczeństwa należy przerwać cykl. Benadryl albo po prostu Ketotifen bo są to antyhistaminy mogą zostać urzyte do leczenia łagodnych objawów. A jak nie pomogą anyhistaminy to lecieć do doktora jak najszybciej tylko do jakiegoś dobrego bo większość lekarzy nie ma pojęcia co a jak a po cio cio to w ogóle jeśt te DNP???!!! Hyghyghgygh !!!

Dzień 3 DNP: można zwiększyć dawkę do 400mg DNP/dziennie. Nie jest to dawka jakaś końska ale już taka może zdziałać cuda. A tak w ogóle nie przekraczamy już tej dawki a już na pewno, jak ktoś wykorzystuje tą substancję po raz pierwszy!!! Więcej można - pewnie ale na wyższym szczeblu zaawansowania. Dawka 400mg dziennie to dawka którą trzymamy od dnia 3 do 9 czyli dokładnie 7 dni. Ostatnia dawka brana jest do dnia 9 włącznie!!!

Co można dołożyć do DNP?

Po pierwsze ECA. Dlaczego? No bo reaguje jako anorektant, he he jakie fajne słowo... 2, 4 Dinitrophenol podnosi neuro peptydy Y w mózgu co powoduje uczucie głodu. Dlatego efka 75-100mg aby zapobiec apetytowi stąd to określenie anorektant... Uwaga na środki typu „nor-ephedrine" nie wolno ich używać, bo wraz z DNP może spowodować jakąś komę czy co tam jeszcze - letarg po prostu!!!

Po drugie jakieś wypasione anty-utleniacze. W związku z DNP i jego drastycznym i wręcz spektakularnym wpływem na tłuszcz jest to konieczne.

Witamina E: 1000mg dziennie
Witamina C: 2000-3000g dziennie
Kwas alfa liponowy (ALA) 600-1000mg dziennie

Po trzecie Glicerol - np. 15ml 3 razy dziennie. Po prostu podnosi nawodnienie wewnątrzkomórkowe i na dodatek wyciąga wodę spod skóry.

Te trzy ww. suple stykną podczas DNP, aha no właśnie - WODA nie zapominać o wodzie. To jest tak naprawdę NUMBER ONE in here!!! DNP powoduje takie pocenie - no w końcu podnosi metabolizm jak nic innego na świecie - nie wiem raz czytałem że o 30% a raz, że nawet 75%, co jest po prostu nie do porównania do efki zaledwie kilka % czy Clena - podobnie kilka %!!! Następuje ogrooooomne odwodnienie - to powoduje większość problemów lub Ś M I E R Ć !!! Dlatego ten środek jest bardzo niebezpieczny. Tak na marginesie zawodowcy polegają od diuretyków a nie od koksów - bezpośrednio!!! Tutaj zbyt duże odwodnienie powoduje przegrzanie organizmu - jeśli nie uzupełnimy płynów to czeka nas zgon i tu mówię bez jakichkolwiek żartów - powtarzam doprowadzimy siebie do Z G O N U !!! Kaplica !!! Czyli aby przeżyć co najmniej 7 litrów wody dziennie - PIJEMY CZY NAM SIĘ CHCE CZY NIE CHE !!!

Spożywamy owoce podczas DNP.

Owoce to dobry pomysł szczególnie, że posiadają wodę. Arbuz np. super rzecz i jaka pyyyycha!!!

Ok. co do diety to:

Kalorie trzymamy na poziomie 22-33 na kilogram. Składniki odżywcze - 20% tłuszcz - 30% białko - 50% węglowodany. Zmieniając proporcje na rzecz mniejszej ilości tłuszczu - czyli zwiększając węgle i białko przyczyni się do jeszcze większej redukcji tłuszczu ale nic szczególnego. Bardzo ważna sprawa: WIĘCEJ WĘGLOWODANÓW OZNACZA WIĘCEJ CIEPŁA - WIĘCEJ POWERA PRZY SPALANIU.

Teraz na swoim przykładzie 210lbs 95kg - musiałbym zjadać około 2100 do 3100kcal - w zależności od apetytu.


Czego nie wolno robić podczas DNP???

Nie używać broń Boże alkoholu i/lub żadnego rodzaju diuretyków - Aldactone/Lasix nic z tych rzeczy.

Nie pozostawać w ciepłych pomieszczeniach np. sauna bez uprzedniej konsumpcji płynów - tragedia - był ktoś z Was w saunie i przedobrzył???

Nie używać DNP od razu od dużych dawek jeśli jest to pierwszy cykl z DNP!!!


Okres półtrwania 2,4 Dinitrophenol’u to 36 godzin. Czyli po 36 godzinach jest tylko 50% pozostałości. Po 72 już tylko 25%, a po 108 - 12,5%. Reasumując po 5 dniach (120 godzin) mamy w sobie 9% pozostałego DNP czyli w dniu 9 naszego cykliku. Ta wartość pozwala już do przejścia do 4 fazy.

Faza 4: 2 dniowa kuracja pocyklowa

Kalorie w dniach 10-14 pozostają takie jak w dniach 3-9. Ta ostatnia faza jest po to, aby przywrócić glikogen do normalnej wartości. No i co teraz. A no np. załadować węgle tak jak w przypadku diety Keto. Podczas fazy 2 i 3 glikogen został wypierniczony i należy go uzupełnić.

Dzień 15: Spożycie węgli powinno być 7g/kg suchej masy mięśniowej (czyli masa ciała minus masa tkanki tłuszczowej) czyli gdybym ważył 95kg i miał 0% tłuszczu musiałbym spożywać 665g węgli. Spożycie białka na poziomie 2,2g/kg oraz tłuszcze jak najniżej!!!

W tym dniu powinniśmy spożywać jedzonko o wysokim GI np. niskotłuszczowe lody i wszystkie beztłuszczowe wysokowęglowodanowe deserki. Spożycie kalorii na poziomie 3900-4000kcal - czyli mówiąc krótko 39-40kcal/kg. Drastyczne obcięcie tłuszczy w tej fazie jest stricte celowe i niezbędne jako, że organizm nadal pali tłuszcz jako energię podczas odbudowy glikogenu. Czyli nadal spalamy tłuszcz podczas ładowania - czyli coś na styl CKD ładujemy węgle będąc wciąż w ketozie!!! Fajne, nie ???!!!

Dzień 16: Glikogen powoli wraca do normalnego poziomu, więc nieco zmniejszamy węgle o 2 g/kg czyli do 5g/kg LBM (suchej masy mięśniowej). I to by stanowiło w moim przypadku nie 665g tylko 475g węglowodanów. Białko bez zmian 2,2g/kg. Tłuszcze tak nisko jak tylko się da. Kalorie redukuję do 3000 dziennie i znowu jest u mnie si!!! Dzień 2 ostatniej fazy to jedzonko z niskim indexem glikemicznym jak warzywa, mleko, chude mięso, etc.

Ostatnie uwagi:

W skrócie jeśli żygacie, macie mdłosći odstawcie towar i nie próbujcie ponownie zaczynać przed upływem 36 godzin. Jeśli temperatura skacze w górę to samo - koniec cyklu + zimna kąpiel aby się schłodzić (zupełnie jak w Universal Soldier), he he. Apropos wiecie, że Stazi używało DNP jak im przyszło działać u ruskich gdzieś - bo tam na północy temperatury rzadko przekraczają -10 st. C a co dopiero -30st. C. Wtedy to cieplutko jest - extra - mój dziadek używał jak w mroźne wieczory na rybki szedł - też sobie chwalił, hyghyghgyh !!!

Należy uzupełniać poziom elektrolitów jakimiś dobrymi napojami - jest taki dobry V8 jest lepszy od Gatorade’a pod względem zawartości potasu bo ma 950mg potasu przy 35mg w przypadku Gatorade. Unikać ciepłych pomieszczeń - najlepiej chłodzić się jak ci w Uniwersalnym!!! He he he!!!

DNP występuje w dwóch postaciach kapsułek lub formie w kryształkach. Podczas używania krystalicznej formy nie brać więcej niż 200mg na raz. Krystaliczna forma DNP działa od razu i jest o wiele szybsza od normalnej - od razu podnosi temperaturę.


I tu bardzo ciekawa sprawa. Mianowicie:

Jedną z przyczyn, która powoduje rozpad mięśni po cyklu jest wstrzymanie TSH. Sterydy blokują TSH, która obniża produkcję T3 oraz T4 przez gruczoł tarczycy. Redukcja TSH jest jedną z przyczyn dlaczego koksy są tak zaje.biste w budowie mięśni. Czyli tak, po cyklu TSH dochodzi do siebie i stymuluję tarczycę - a ten hormon jest cholernie kataboliczny i dlatego oprócz braku odblokowania przysadki jest to powód dlaczego traci się mięśnie. Tak na marginesie z tego jak to wszystko rozumuję to DNP reguluje nadmierną stymulację tarczycy poprzez enzym di-odynazy. Chyba jakoś tak. Więc może DNP włączyć do PCT z Clomidem po cyklu?

Poza tym DNP redukuje pokłady ATP, następnie zwiększa utlenianie trójglicerydów jako źródło energii - więc chyba fajna rzecz. Dlaczego? Bo wtedy eliminuje się zagrożenie odłożenia tłuszczu spowodowanego niskim poziomem testosteronu po cyklu. DNP nie jest hormonem - nie blokuje HPTA - osi podwzgórze-przysadka-jądra!!! Więc DNP jest SI jeśli chodzi o utrzymywanie masy zdobytej na cyklu. Rewelka!!! Gdyby ktoś mi to załatwił - bo na razie nie mam skąd to mogę od razu stestować... no ale cóż!!! Pamiętajcie o mnie jakby co!!! Cena w USA waha się od 0.7 do 2 dolców za kapsułę 200mg!!!

Nie chcę mi się już pisać, a mógłbym 4x tyle napisać jak działa i w ogóle ale już mam dość pisania - po prostu działa na mitochondria bezpośrednio nie powoduje wyrabiania się tolerancji tak jest w przypadku Clena/ECA i z takim skutkiem, że niektórzy chudną nawet do 7kg na tydzień ... i to jest sam tłuszcz!!!!!!!


Dodatki:

200mg kwasu alfa liponowego 3 razy dziennie z posiłkami
1200-1500mg magnezu w 2,3 porcjach
2000-3000mg witaminy C
1200IU witaminy E
200mcg selenu
1000-2000mg calcium - nie brać z magnezem - tylko przed snem
Melatonina jeśli nie można spać - również działa jako anty-utleniacz
50mg cynku dziennie
żelazo
potas
tauryna 3g dziennie
glutamina 15-20g dziennie
łyżka stołowa glicerolu 3 razy dziennie
minimum 7 litrów wody dziennie
multiwitaminy i minerały
ECA + 1g tyrosyny 3 x dziennie, 20mg yohimbiny 2 x dziennie

To tyle - nie chcę mi się dalej pisać. Mam nadzieję, że nie wywołam zbyt wiele kontrowersji tym artem. Ja sam chętnie bym spróbował nie tylko jako utratę wagi w piorunującym tępie ale i jako dodatek do PCT po cyklu.

NIE ODPOWIADAM NA ŻADNE PYTANIA - NIE BIORĘ ABSOLUTNIE ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KONSEKWENCJE WYNIKŁE ZE STOSOWANIA „DNP" - TEN ART. NIE JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRÓBĄ ZACHĘCENIA DO UŻYWANIA „DNP"A JEDYNIE PRZEDSTAWIENIEM KONKRETNYCH FAKTÓW.

Narka Panie i Panowie,

Pozdro!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mozna w skrucie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
TO JEST NAJSILNIEJSZY SPALACZ TŁUSZCZU NA ŚWIECIE!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Wiem ,dziekuje przyda sie,a jeszcze NAJSILNIEJSZY SPALCZ TLUSZCZU ,KTORY MOZE ZABIC ,SIDE EFECT 10 NA 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
jak ten teges to bym byl zainteresowany

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1227
mam pytanko,rozumiem ze tego nie mozna jeszcze dostac u nas tak?i przepraszam ze moze ponawiam pytanie na ktore jzu byc moze odp padla na wstepie ale to wyjatkowo chaotycznie zostal napisane wiec spytam-czy od tego nie wyrabiaja sie miesnie?jestem kobitka i zalezy mi na smuklej sylwetce nie na takiej typowej 'fitnesce" wiecie o co chodzi?z Gory dzieki za odp

Wiem ,ze mi sie uda!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
kolezanko od tego nie wyrobi ci sie nic ,co najwyzej powochasz kwiatki od spodu to pestycyd ,nie kupisz tego nigdzie ,tylko dla profesionalistow i stracencow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
quaz odezwij sie na gg

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1227
Rozumiem czyli moge sobie tylko pomarzyc

Wiem ,ze mi sie uda!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile Kalorii ???

Następny temat

Bieganie czy rower?

Wiecej