SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVLS Prague Pro 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Marek Olejniczak 8 dni przed




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Kamo44
Czy Tomas Kaspar Dalibor Hajek oraz Jan Turek przeszli do nowo utworzonej IFBB ELITE PRO?
Kaspar tak, teraz w weekend startuje na AC Europe, Hajek miał zamiar przejść, ale nie wiem na czym stanęło, z Turkiem w ogólne nie jestem w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Nadal brak list startowych-organizacyjnie kiepsko to idzie .


Ja przyjeżdżam w takim układzie tylko w sobotę.

Od godziny 10:00 rozpoczynają się eliminacje i półfinały Pro -czyli będą Polacy.

T ma trwać do ok 13:00.

O 14:00 seminarium z Jay Cutler,pewnie kręcić nie będzie można,zrobię parę zdjęć i to wszystko.

A od 18:30 blok finałowy całej imprezy-finały pro wszystkie kategorie-będzie się to ciągnąć do 22:00 ,jak zwykle.

Później jest bankiem-może się zdecyduję wreszcie raz pójść,choć po tylu godzinach siedzenia naprawdę już brak chęci .
Ale może się jakoś zmotywuję i pójdę-może być okazja do fajnych zdjeć i nagrań .


Zobaczymy,bo na razie wszystko to jakoś kulawo się toczy,co mnie też trochę zniechęca .

Pewnie jednak skorzystam też z hotelu,bo jazda w nocy w tych pięknych okolicach to trochę bez sensu.

Lepiej sobie spokojnie w dzień jechać i cieszyć się pięknymi widokami :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Igor Illes 7 dni przed




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
listy startowe dodane do pierwszego postu tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wreszcie się ruszyło.:)

Ja będę w sobotę od 10:00,na eliminacje i półfinały Pro i potem od 18:00 Super Finał ,prędzej nie przyjeżdżam,bo oglądać kilka godzin męską sylwetkę i bikini,to już nie na moje nerwy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29366
obsada myslalem ze bedzie lepsza...lipa troche ale bilety zaplacone trzeba jechac.

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Tak naprawdę obsada nie ma znaczenia-zawodnicy i tak mają kosmiczną formę a jak zobaczysz Winklara do bedziesz w szoku przez najbliższe 3 lata :)

Ja będę gdzieś pod sceną-pewnie po prawej stronie ,jak zwykle-jak co to sobie strzelimy kilka fotek.
Będę miał chyba koszulkę z napisem Masti-to mnie rozpoznasz :)


Po wszystkich zawodach w tym roku widać,że ten rozdział wszystkim stronom konfliktu zaszkodził.

W Polsce też to mocno odczuwamy-wystarczy porównać MP 2018 z MP 2017,na mniejszych zawodach też mocno frekwencja siadła.

Zobaczymy,jak Burneika da radę rozkręcić tą wersję amerykańską IFBB w naszym kraju.
Ale jak widać choćby po pierwszym nieudanym podejściu i też po obsadzie w Pradze-też jest ten sam problem co w europejskim IFBB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Michael Kefalianos 4 dni przed







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Krystian Wolski 4 dni przed

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Wodyk -trening barków ,specjalnie dla SFD

Następny temat

Trenujemy z Marcinem Wlizło ,strongmenem i kulturystą- Szamotuły

WHEY premium