SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ENZYMY TRAWIENNE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
czy zawarte w Animal Paku enzymy trawienne mają jakies negatywne dzialanie na zdrowy organizm? zauwazylem ze po przyjeciu calego pakietu (11 tabletek) moje szczochy mają kolor jaskrawo żółty, i jestem pewnien ze pod ultra fioletem by sie fajnie swieciły chodzi mi głownie o pepsyne i Pankreatyne. wiem ze pankreatyne biorą osoby z chhorą trzustką. czy mozna upośledzic dzialanie trzustki biorąc Animal Pak? w animal Paku sa : Pepsyna 64mg, papaina 64mg, żółć wołowa 120mg, Pankreatyna 700mg ,i Mycozyme 64mg.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie ma to jak sporo odpowiedzi na zadane pytanie! a tak chcialem dac komus soga...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
widze ze na suplach o 2.30 juz wszyscy śpią! nie to co na dopingu! na dopingu na pomoc mozna liczyc nawet o 5 rano!!!!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nikt nic nie wie??

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie dam se spokoju

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
odsiwierzam POOOOOMOOOOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
na co jest w ogole ten animal pack?? masa sila czy co?? bo kolega chcial kupic ostatnio wiec sie pytam na wszelki wypadek, masz soga za cierplowosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dzieki dee jay odbijam. animal pak ma mnostwo witamin , aminokwasow, i skladnikow zwiększających wydajnosc, generalnie ogolnie wzmacnia organizm wiec po trochu na wszystko:_) ALe ja wciąż czekam na odpowiedz .

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
Zastanawiam sie po co w tej odzywce sa enzymy trawienne? Bo chyba praca twojego ukladu pokarmowego nie jest zaburzona.Co prawda przyspiesza trawienie, ale twoj przewod pokarmowy sam sobie z tym poradzi. Czego to ludzie nie wymysla zeby dodac do odzywki. A co do koloru moczu to jest to spowodowane zawartoscia bialka, moze tez w nadmiernych ilosciach spozywasz ta papke. W sumie kazdy kto spozywa gainery, bialeczka ma zmieniony kolor moczu- czest jest to spowodowane barwnikami dodawanymi do odzywki w celu uzyskania specyficznego koloru, zapachu, smaku. Moge tez sie mylic.

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Z tego, co wiem na takie pytania odopowiedzi udzielać będą na polskojęzycznej stronie animala.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TABELE KALORYCZNE MOGA SIE PRZYDAC!!!

Następny temat

konkursy z odzywkami ?

WHEY premium