SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ENCORTON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7568

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734

Co wiecie na temat tego środka??? Czy wogóle stosuje się go w kulturystyce podobno średnich i duzych dawkach powoduje przyrost masy ciała wzrost ciśnienia i obrzęki , wpływa na retencje wody hamuje wydzielanie ACTH przez przysadke... Co jeszcze??? za trafne i na temat wypowiedzi będą SOGi.

Zmieniony przez - TEŚCIU w dniu 2005-01-06 11:58:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1252 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33350
kiedyś załątwiłem to koledze _ znajoma pielęgniarka powiedziała dając mi to : lekarz powiedział ze 1-2 na dzień i ze przytyjesz po tym_ oczywiście ja tego nie brałem (nie jestem królikiem doświadczalnym) ale kolega :) zjadł 1 buteleczke bodaj i przytył ok 7 kg _ taka masa wiesz cos jak po mecie _ a do czego sie go używa to poczytaj sobie na necie : na oskrzela bodaj na płuca _ nie pamietam juz ale czytałem kiedys o tym!
1

Jastrzębie rulezz

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
OK sog poleciał czekam dalej Podobno po tym srodku mogą występowac problemy z siła ale nie wiem czy to prawda

Zmieniony przez - TEŚCIU w dniu 2005-01-06 12:55:51
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2554
Tego sterydu nie stosuje się w kulturystyce, ma on raczej działanie antyzapalne i jest stosowany w szpitalach, posiada duzo skutków ubocznych, tyje sie na nim ale strasznie zalewa i to nie są mięśnie. mój znajomy to brał jak trafił do szpitala z podejżeniem zapalenia nerwu wzrokowego. Zdecydowanie odradzam!!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9302
ja to bralem i z reszta zakladalem o tym post
co do leku to kto chce go brac nie bedac chorym jest dla mnie poje.bany
mialem silne zapalenie nerwu twarzowego i to mi pomoglo,przed tym braniem naczytalem sie i spytalem lekarza co by bylo jakby ktos brl nie badac chory i kolo powiedzial ze moze ale nie musi powodowac niebezpieczne zmiany neurologiczne i ma strasznie duzo skutkow ubocznych ...
sya
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9302
dubel

Zmieniony przez - testoviron w dniu 2005-01-06 18:13:10
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1252 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33350
na ulotce pisało ze skutek uboczny to przyrost masy ciała i możliwy spadek siły_ ten kolo co odemnie brał nie narzekał na siłe- pisze to co mi mówił _masa mu poszła a siła to nei wiem - wiem ze nie narzekał- ale ja osobiscie tego nie polecam - lepiej juz weź sobie metke !

Jastrzębie rulezz

napisał(a)
Ekspert
ok dienki.tojestpoch**uityle
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 5693 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31085
Kortykosteroidy :

http://www.mosbysdrugconsult.com/DrugConsult/Top_200/Drugs/e2109.html

To co my nazywamy encortonem inni nazywaja [w zaleznosci od kraju] :

Apo-Prednisone (Canada, New Zealand);
Cortancyl (France);
Cutason (Germany);
Dacorten (Spain);
Decortin (Bulgaria, Germany);
Decortisyl (England, Ireland, Philippines);
Delcortin (Denmark);
Dellacort A (Indonesia);
Deltacortene (Italy);
Deltacortone (Japan);
Deltison (Sweden);
Deltisona (Argentina);
Di-Adreson (Japan);
Drazone (Philippines);
Encorton (Poland);
Hostacortin (Indonesia);
Me-Korti (Finland);
Nisona (Peru);
Panafcort (Australia, South Africa);
Pehacort (Indonesia);
Prednicorm (Germany);
Prednicort (Belgium);
Prednidib (Mexico);
Prednitone (Israel);
Pulmison (South Africa);
Sone (Australia);
Steerometz (Philippines);
Ultracorten (Germany);
Winpred (Canada)

Tak bedzie ci latwiej cos znalezc.

Uniwersalne nazwy : Deltasone; Liquid Pred; Meticorten; Prednicen-M; Prednicot; Sterapred; Sterapred DS.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

napisał(a)
Ekspert
chyba jedno z najgorszych rzeczy jakie moze brac KULTURYSTA.. oczywiscie poza babskimi hormonami...
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 5693 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31085
Obywatelska milicjo -- jak bende chcial to wezme!!!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z superanabolonu

Następny temat

Prosze o pomoc

Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy!