SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ELO 1 CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1714

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
SIEMA CO NA PIERWSZY CYKL?

Waga: 98

Wzrost: 188

Obwód klatki: NIE MIERZE

Obwód ramienia: PÓŁ ROKU TEMU 41 TERAZ RACZEJ WIĘCEJ

Obwód talii: 78

Obwód uda: NIE MIERZE

Obwód łydki: NIE MIERZE

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: 400

Ilość spożywanych węglowodanów: 300

Ilość spożywanych tłuszczów: 50

Opis przebytych cykli sterydowych: ZERO

Trening: SIŁOWNIA

Cel cyklu: MASA

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: NISKI

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): CHUDNIĘCIA

Stan zdrowia: SUPER

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: NIE WIEM

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 100 RAZY 20

Martwy ciąg (MAX): I TAK NIE UWIERZYCIE HEHE

Przysiad (MAX): NIE ROBIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 989 Napisanych postów 26638 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 256039
ładne wyniki ja bym wrzucił propa z metą bo sam propek to cie tylko leciutko trzepnie

1-8 prop 100mg e2d
1-6 meta 25-30 mg ed
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3542 Napisanych postów 66395 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540167
dietę wpisałeś na oko?
jeden środek wystarczy
1-8 prop 100mg eod
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 20544 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125836
ta dieta to --->

nie klam jesli mozesz ok

DreamChaser

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 2479 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50797
Na moje oko ma 15 lat, a wyniki zmyślone. Ogół nie ma zbytnio ładu i składu.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 9931 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56689
albo inaczej nie kłam jak nie umiesz

ale na pierwszy metka solo 4/6tygodni 20-30mg ed

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-03-22 16:07:44

Zwycięstwo to piękne słowo dla którego polec musi wielu..

Pozwól mi mieć to nieszczęście by przekonać się o tym
że więcej hajsu to większe kłopoty..

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14898
tez bym na poczatek metke polecial

- Litość to ZbrodniA -

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5541 Napisanych postów 58917 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457731
Jeśli oszukuje to jedynie siebie.

doping & zdrowie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 12228 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 237033
ELO ELO WWO HEMP GRU SQUAD ziomaaallll

na moje to 94 w nicku to jest rocznik Kurde juz do trzeciej klasy wtedy szedlem Coraz wczesniej zaczynaja te sezony
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
dieta taka jak napisałem - wiem , że troche za dużo białka ale połowa to z odżywek bo nie mam apetytu. węgle to chyba standart a fatu to olej lniany/oliwa. wyniki mam jakie mam bo od pierwszego dnia na siłce trzymałem diete przez cały czas więc szło lepiej niż kolesiom co koks wrzucali ale teraz mam zastój i chyba czas coś zarzucić. to co byście poradzili? sama metka? a wiek to 18 z emotką bo dopiero za pare miechów ale rocznikowo już jest ;)) pozdro a z tym elo to nie wczuwajcie się tak hehe
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12704
Jak dlaminie przegibon dobrze kombinuje 94 to wiek, wynik zmyslone. Poza tym kto w wieku 18 lat napisal by "elo 1 cykl"

*OFF*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enantan metenolonu -opinie tych co stosowali środek o pewności miłości prostytutki

Następny temat

odblok po czasie? pomocy;(, nie jest jak kiedys.

Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Margaryna zwiększa ryzyko depresji Margaryna zwiększa ryzyko depresji Larissa Reis w ciąży! Larissa Reis w ciąży! Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe