SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA - obawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 788
Interesuje mnie czy ktoś oglądał ten film,konkretnie chodzi mi o motyw tej kobiety której lekarz w usa przepisał tabletki na odchudzanie,tak mi się dziwnie skojarzyło z thermą itp a że mam zamiar niedlugo zapodać eca(vassopro/caffeine i np polopirynka-przy okazji możecie się ustosunkować czy lepsze to czy tight...)mam pewne obawy,małe bo małe ale podyskutowac można.Dodam że film był bardzo realistyczny i obiektywnie ukazał wpływ leków i narkotyków, a że człowiek może wg mnie uzależnić się od wszystkiego to tym bardziej mógłby og thermogeników.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Moim zdaniem istnieje niebezpieczenstwo uzaleznienia...Choc na filmie byla to metamfetamina :P... ECA to jednak tez stymulant jest,tutaj chyba zalezy tez od "indywidualnych-ukrytych-upodoban" ;)i podatnosc (na stymulanty lub depresanty).Aha,bedzie to oczywiscie przyzwyczajenie psychiczne,po odstawieniu ECA na dluzszy czas powinno ustapic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
No uzależnić sie to nie problem.. autopsja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 788
a metamfetamina podchodzi bardziej pod steryd (wplyw fizyczny na utrate tkanki tłuszczowej) czy psychiczny (brak chęci do jedzenia) to tak w gwoli wyjasnienia,a ja ponawiam pytanie czy na pierwszy cykl na odchudzanie,teraz buduję mase 195cm/103-104kg,42 w bicepsie ale tluszczyk na brzuszku też sie osadzil delikatny, bedzie lepsze eca czy tight i co wtedy nalezy spozywac na ochrone miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Ustąpi? Jak ją zjadłeś, to nigdy już nie zapomnisz o efce :D ... z autopsji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eca działają dość mocno to jest fakt niepodważalny, ale wiadomo, że nie można tego brać w nieskończoność, nawet często mam wątpliwości czy wogóle ze względu na skutki uboczne, niektóre nawet bardzo niebezpieczne, ale największe niebezpieczeństwo stosowania eca a właściwie efedryny wiąże się z tym, że właściwie tak do końca nie wiadomo jaka dawka i na jaką osobę i przez jaki czas/chociaż dawki są określone/spowodować może niestety nieodwracalne konsekwencje, ponieważ to, że nie ma ich w tej chwili nie musi oznaczać, że one się nie pojawią, oby się nie pojawiły nigdy ale ja mam takie wrażenie, że niektóre z nich albo są niedostrzegane albo lekceważone, a poza tym eca wyrażnie zmniejsza apetyt i dlatego zastanawiam się co po odstawieniu tego środka może się dziać z kimś komu apetyt wróci ze zdwojoną siłą, dlatego myślę, każdy kto planuję używać tego środka/celowo nie mówię tu o suplementacji/ powinien jak to tylko możliwe uzyskać jak najwięcej informacji o tym co może się stać jeżeli go użyje i następnie rozważyć zyski i straty i wtedy dopiero podjąć decyzję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
no fakt...... pierwszy raz..... TEGO SIE NIE ZAPOMINA

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
ale od thermy pro sie rowniez mozna uzaleznic po 1 opakowaniu?wydaje mis ie ze psycha ma tu duzo do gadania

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brać kreatyne??

Następny temat

kreatyna a grypa

WHEY premium