logo
zamknij zamknij

EASY BODY - Detox

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3606

0 5 0
napisał(a)
Martainn
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6758 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50238
Planuję, jak co roku w wakacje zrobić sobie Detox. Zainteresowała mnie reklama linii Easy Body w MD.
Próbował ktoś jakieś produkty z linii Detox?
Składowo mi się podobają i wydaje mi się, że się sprawdzą.
Zamierzam kupić Full FuDrainera, Transist Support oraz Flat Stomach (ze względu na fajną mieszankę na detox wątroby).
Próbował ktoś?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
shefu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1062 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9919
napisał(a)
Martainn
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6758 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50238
Dieta będzie. Dieta wysokobiałkowa obciąża wątrobę. Miałem z nią już dwukrotnie problemy. Dlatego teraz stosuję raz na pół roku detox. Całkowity off od supli na 2 tygodnie, detox oparty na ziołach i właśnie diecie dającej odpocząć organom.
napisał(a)
shefu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1062 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9919
no to powodzenia
wg mnie to sama dieta pomoże ale wątroba się regenuje do 3miesięcy więc trochę długo
napisał(a)
Martainn
Ekspert
Wiem, wiem, ale tym razem uważam na nią i nie dostaje tak mocno. Wyniki tylko lekko podwyższone i po 2 tygodniach wszystko wraca do normy.
napisał(a)
konar128
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1790 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19091
Zacznij pić miksturę oczyszczającą (bioslone.pl), kup sobie herbatkę "oczyszczanie" która zawiera mieszankę ziół wspomagających m.in oczyszczanie wątroby. Generalnie to są metody oczyszczania które skupiają się tylko na wątrobie i tak znajomy, który czuł się dobrze wywalił 3 kamienie z wątroby.

ps. Zarzuciłeś jakieś PH?:)

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2009-02-26 14:55:21
napisał(a)
Nathalie ActivLab
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 284
najlepiej jednak to DETOX Activlab - wiem co mówię bo na tym punkcie świra. Mocny i sprawdzony produkt!

ACTIVLAB active generation

napisał(a)
konar128
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1790 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19091
Fajna reklama
napisał(a)
Martainn
Ekspert
Pepo chwali. Grosze kosztuje, więc pewnie wypróbuję tak czy siak tego z Activlabu.
napisał(a)
konar128
Znawca
Martainn, generlanie to jest bardzo dużo Detoxów i zawierają one zazwyczaj to samo. Szczególnie te tańsze. Za to są produkty które są polecane przez wielu lekarzy typu IMMUNAID(vilacora) czy Detox+, gwiazda w "Detoxie". Pamiętaj Martainn, że w oczyszczaniu organizmu z tokstyn te preparaty to pomoc, a znaczenie ma nasze odzywianie i tryb życia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedaż Odzywek Firmy Nature Best.

Następny temat

Ceny Natures Best

Leksykon suplementacji: l-tyrozyna

Jak dbać o stawy?

Suszona serwatka a białko serwatkowe - nie daj się nabrać!

Cholesterol i jego frakcje

Wapń w diecie bezmlecznej

Niesportowe wyznania Kamili Rutkowskiej

Prohormony - sterydy w kolorowych opakowaniach

Leksykon suplementacji: l-cytrulina