SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny problem z łydkami

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Witam! Otóż mam taki problem, a mianowicie w różnych dniach moja łydka ,,zmienia sobie rozmiary''. Chodzi o to, że np. budzę się we wtorek i mam łydkę 37cm czyli w sumie wszystko okej, natomiast np. po kilku godzinach ta łydka powiększa się do 40cm, nawet przy leżeniu i zanim wróci do swojego stanu powszedniego trwa to różnie, czasami jeden dzień, czasami kilka godzin. Z góry mówię, że mierzę łydkę np. rano i przed treningiem, zanim będzie jakikolwiek wysiłek fizyczny. Czasami nawet dzieję się tak, że o 15 jest normalnie, a po 17 już łydka zmienia swój rozmiar.
Drugim problemem jest to iż chudnę z brzucha, bez najmniejszego problemu, już zeszło z 5cm, natomiast z łydki lub uda nie ma szans, nic nie schodzi, jak jest grube tak zostało. Redukuje już półtora miesiąca. W łydce mam 37cm, udo 56-7, brzuch 79. Czym to jest spowodowane i czy w ogóle jest szansa na schudnięcie z tych nóg? Bardzo mi na tym zależy gdyż mam szansę dostać się do profesjonalnej agencji modeli ale do tego potrzebuję chudej nogi. Z góry mówię, że łydka jest otłuszczona, a nie umięśniona, w udzie już mam trochę tych mięśni ale tłuszczyk dalej jest zauważalny.
Wszelkie rzeczy takie jak staż, intensywność opisałem w ankiecie, bardzo proszę o pomóc, w razie pytań pisać.
Moja dieta; 3 jajka rano i 1 kromka chleba, 300g kurczaka i saszetka ryzu/makaronu na obiad, 3 jajka na kolacje i 1 kromka chleba (1700kcal, bo inaczej zalewam się tłuszczem, masuję ogólnie na 2400 około)
suple; kreatyna po treningu, białko po treningu 25g, machine man fatburner activlaba 4 tablety (2 rano i 2 przed treningiem)
TRENING:
poniedziałek;
żołnierskie 5x5, martwy ciąg 5x5, drążek wąsko z obciążeniem 5x5 lub 5x10, podciąganie sztangi do brody 5x10, uginanie ze sztangą na biceps 5x10
wtorek;
płaska 5x5, dipsy na klatę 5x10, francuz do czoła na triceps 5x10, fronty 5x5, przysiady 5x5
czwartek;
clean and press 5x5, wiosło sztangą 5x5 lub 5x10, drążek szeroko z obciążeniem 5x5 lub 5x10, high pull lub power clean 5x5, młotki 5x10
piątek;
płaska 5x5, wyciskanie sztangielek na skosie 5x10, wyciskanie wąsko na trica 5x10, przysiady 5x5, fronty 5x10

Po treningu siłowym robię tabate, a wieczorami jak zachcę mi się to interwały (10min truchtu, 10min - 20s sprint 40s trucht, i 15min reverse, czyli łącznie 35min)
W dni nietreningowe robię interwały takie same jak opisałem wcześniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powtórzenia i serie.

Następny temat

Dziwny problem z łydkami!

WHEY premium