SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny Kolor skory na jajkach 3 lata ON...fota...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
Autora tematu szczerze przepraszam za moje zachowanie ,oczywiscie smieje sie z sytuacji, nie z problemu ,zycze szybkiego pozbycia dyskomfortu ...teraz juz powaznie,bez zadnych smieszkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
kitesurf
Dzis bylem u lekarza miszkam w uk kazal zdjac portki popatrzal walnal buraka i przepisal krem. Wyszedlem od lekarza z lekka ulga dojechalem do domu i przywalilem pierwsze hcg 2500iu czas zaczac schodzic z cykl panowie zdam relacje z mojego odbloku.

Napewno się odblokujesz. Ja przez 5 lat wbijałem koks bez hcg, później długi odblok, 30 tysięcy jednostek hcg, około 200 tab. clomidu i teraz wszystko w górnych granicach więc długość cyklu bez hcg nie ma znaczenia, jedyne co ma znaczenie to długość tego Twojego odbloku.

Najgłupsze to robienie sobie badań i szukanie w nich efektu a ten efekt szybko nie przyjdzie. Teść, lh, fsh długo będą w okolicach zera, ale napewno ruszą no chyba że machniesz ręką i przejdziesz na chemię.

Mnie lekarz odblokowywał ( jeden z najlepszych w pl) i tylko clom+ hcg szło + czas którego trzeba sporo. Pamiętam jak wrzuciłem badania po x czasu i tu wszyscy, że to koniec, że gdyby miało się dźwignąć już dawno by się dźwignęło itd. więc oceny z forum tego typu nie bierz do siebie

Miczelx mądrze podsumował mój odblok : napisał że prawdopodobnie odblokowałem się ponieważ zabawę w saa rozpocząłem po osiągnięciu pełnej dojrzałości co mogło przełożyć się na brak niszczycielskiego wpływu saa na możliwości produkcyjne organizmu ( koksować zacząłem około 25 roku życia) ale w te 10 lat koksowania wciągnąłem ba aardzo dużo w tym wieeeele trenu którego byłem fanem ☺
Obecnie co jakiś czas podjadam oksę która dużo daje jak nic się nie bierze ☺

Trzymam kciuki


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2018-03-10 22:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Dzieki panowie zdjecie jaj po hcg moze umieszcze bedzie dla przyszlych pokolen bede jedynym co sie odwazyl. Jeszcze jedno pytanie jak wejde na clomid i nolve wtedy dozucic proviron z rana? Czy tylko wtedy jak bedzie problem z wackiem? W razie jak bedzie - ratowac sie Kamagra? ATD ciagnac tylko na hcg?

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Proviron możesz brać odrazu i przez cały czas

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16052 Napisanych postów 18040 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196358
rarytas1
kitesurf
Dzis bylem u lekarza miszkam w uk kazal zdjac portki popatrzal walnal buraka i przepisal krem. Wyszedlem od lekarza z lekka ulga dojechalem do domu i przywalilem pierwsze hcg 2500iu czas zaczac schodzic z cykl panowie zdam relacje z mojego odbloku.

Napewno się odblokujesz. Ja przez 5 lat wbijałem koks bez hcg, później długi odblok, 30 tysięcy jednostek hcg, około 200 tab. clomidu i teraz wszystko w górnych granicach więc długość cyklu bez hcg nie ma znaczenia, jedyne co ma znaczenie to długość tego Twojego odbloku.

Najgłupsze to robienie sobie badań i szukanie w nich efektu a ten efekt szybko nie przyjdzie. Teść, lh, fsh długo będą w okolicach zera, ale napewno ruszą no chyba że machniesz ręką i przejdziesz na chemię.

Mnie lekarz odblokowywał ( jeden z najlepszych w pl) i tylko clom+ hcg szło + czas którego trzeba sporo. Pamiętam jak wrzuciłem badania po x czasu i tu wszyscy, że to koniec, że gdyby miało się dźwignąć już dawno by się dźwignęło itd. więc oceny z forum tego typu nie bierz do siebie

Miczelx mądrze podsumował mój odblok : napisał że prawdopodobnie odblokowałem się ponieważ zabawę w saa rozpocząłem po osiągnięciu pełnej dojrzałości co mogło przełożyć się na brak niszczycielskiego wpływu saa na możliwości produkcyjne organizmu ( koksować zacząłem około 25 roku życia) ale w te 10 lat koksowania wciągnąłem ba aardzo dużo w tym wieeeele trenu którego byłem fanem ☺
Obecnie co jakiś czas podjadam oksę która dużo daje jak nic się nie bierze ☺

Trzymam kciuki



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2018-03-10 22:04:46

Rarytas z tego co kojarzę w twoim temacie to Ty też nie wierzyles że doktorek da radę Cię odblokować i chciałeś żeby po niepowodzeniu przepisał ci htz.
Jak się czules na clomie? Brałeś coś na poprawę samopoczucia bo u mnie po tak długim czasie była by tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Jaka dawke zapodac podczas HCG pisze by 2xdziennie czyli wychodzi 80mg animistane. Chodzi o zbicie estro podczas hcg




Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
ktos to stosowal?

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daj clom+tamox a nie jakies wymysly co nigdy nie wiadomo co tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
zapozno kupilem doszlo chyba niezaszkodzi szamac razem z HCG czytalem na forach ze zbija estro.

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
W lekkim cyklu np. meta solo taki suplement to 1/20 tego co robi clomid natomiast w twoim przypadku to absolutnie nic nie da. Jakbyś był odblokowany to może by podniosło testa o te 5-10%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloker prolaktyny oraz estrogenu

Następny temat

Ile opakowań HCG kupić?

WHEY premium