SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne uczucie w łokciu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891


Witam,

mam problem poniewaz odczuwam takie dziwne uczucie w prawym lokciu z tylu troche powyzej stawu (miejsce zaznaczylem na czerwono). W sumie nawet trudno nazwac to bolem ale mimo to zastanawiam sie co to jest - nie chce zeby mi sie to popapralo w cos powazniejszego. szczegolnie odczuwalne jest to podczas wyciskanai francuskiego i czasami gdy wyciskam sztange na lawce poziomej. Raz czulem tez to gdy robilem bicepsa.
Do tej pory przechodzilo zaraz po treningu i moglem o tym zapomniec ale po wczorajszym treningu nadal to czuje gdy robie na przyklada ruch taki jak przy francuskim wyciskaniu.


na pewno nie jest to wina rozgrzewki bo sie do niej przykladam. kiedys rowniez troche cwiczylem (tylko 2-3 miesiace) i mialem to samo w tym lokciu z tego co pamietam.

czy ktos wie moze co to jest. wystarczy smarowac masciami przeciwzapalnymi czy trzeba zrobic cos wiecej.

pozdrawiam
Athabus
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
moim zdaniem nic innego jak stawy też mam taki ból, szczególnie przy francuskim, zmniejsze intensywność treningu, ewentualnie jakiś kolagen czy gluzokozamina i powinno byc ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
zadbaj o rozgrzewkę łokci, poprawną technikę i właściwy ciężar przy ćwiczeniach, resztę powiedział demien
kolagen polecam

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
nie wiem jak bola stawy bo jeszcze nigdy nie mialem z nimi problemow, ale to chyba nie to. bardziej czuje jakby to bylo jakies sciegno albo maly miesien... no ale jestem zielony w te klocki wiec pewnosci nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
mimo to stosuj się do wskazówek - nie zaszkodzi na pewno.. szczególnie do tego o czym mówiłem - nienaganna technika, właściwy ciężar i rozgrzewka łokci!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
ps. oczywiscie sogi dla was obu.

i jak najlepiej rozgrzac lokiec. ja po prostu wykonuje pare serii przed treningiem bez obciazenia (oczywiscie przedtem robie normalna rozgrzewke i rozciaganie). moze i rzeczywiscie robie jakos zle rozgrzewke stawow ale generalnie to wydawalo mi sie ze raczej nie zaniedbuje rozgrzewki zwlaszcza porownujac sie z innymi na silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
co do rozgrzewki łokci to ja proponuję dokładny stretching przed i po treningu (w atlasie ćwiczeń są ładnie opisane metody stretchingu) i parę rozgrzewkowych serii porządnie!

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-10-25 21:29:53

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8192
Siema,mam podobny problem o ile można to w ogóle nazwać problemem,z tym,że u mnie to się objawia jak cisne na barki albo triceps.Takie dziwne uczucie,jakby jakas żyłka mi się w łokciu naciągała,czy coś takiego.Po treningu tego nie czuje,w wyciskaniu mi niby narazie też nie przeszkadza,ale też się boję,czy się to w coś gorszego nie przerodzi.Dodam,że rozgrzewkę na pewno dobrze robię,może ktoś wie o co chodzi? Athabus,przeszło Ci to już? Jak tak to daj mi znać,jak się tego pozbyles.

pozdro

This is how we do it baby :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
na razie jeszcze mi nie przeszlo... teraz robie sobie tydzien przerwy i smaruje sie voltarenem, no i kupilem sobie glukozamine. zobaczym co z tego bedzie ... jakbys znalalzl lepszy sposob to daj znac.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serie i powtórzenia

Następny temat

Nowy Trening

Wiecej