SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna rzecz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 903
Witam mam 22,5 roku... Dziwi mnie jedna rzecz i może ktoś będzie znał przyczyny. Mianowice taka , że na wadze mam 79 kg... Głownie chodzi o to , że ma je zarówno wtedy kiedy siedzę w domu i jem dużo, jak i wtedy kiedy potrafię nic nie jeść przez 10 dni do godziny 14 , a później z 3 zupki vifon , z 3 bułki , jakiś batonik... 79= dobre żarcie i chodzenie najedzonym , raczej leżenie w domu , 79= złe żarcie i chodzie głodnym po podwórku... Czyli nie mogę schudnąć ani przytyć. Myślicie , że mój metabolizm już jest na tyle dobry , że gdybym dowalił dietkę na masse szłoby mi dobrze?. Proszę o odpowiedź z wyjaśnieniem pierwszej i drugiej kwestii, z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

najważniejsza jest wytrwałość w dążeniu do celu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Odpowiedzi na Twoje pytanie nie znam, ale powiem tylko tyle: Spróbuj dobrze zbilansowanej diety, na pewno nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
oprzyj dietę na lepszych produktach niż zupki vifon i waga na pewno pójdzie w górę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta w wakacje? pomocy

Następny temat

Brzuszek

WHEY premium