SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna prezentacja, o tym jak spalić tłuszcz.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Siema, dzisiaj całkiem przypadkiem na YT znalazłem prezentacje jakeigos azjaty, ktory nawija o tym jak cwiczyc zeby łatwo spalić tluszcz. Oczywiscie ze moze to byc lekki fake, bo gosc chce sie zareklamowac jako trener osobisty, ale chcialem zapytac czy slyszeliscie kiedys o cztyms takim i czy to dziala. Skosny nawija po angielsku, dosc szybko, nei da sie zapausowac ani sofnac, wiec nie wszystko wylapale, a gdy zaczely sie najwazniejsze rzeczy zaczalem miec trudnosci ze zrozumieniem, ale mniej wiecej, nie wime cyz napenwo tak zaczailem ze chodzi o to ze po treningu nalezy odczekac 48 godzin i zaczac jakis afterburn training. Mam prosbe do kogos ogarnietego, jak by mogl to pokrotce wytlumaczyc, i czy dobrze zrozumialem.
Tu macie link, wylapujcie bo sie nie da cofnac:
usuniety przed moda

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-04-02 21:25:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój firewall nie lubi takich stron
Wszelkie porady odnośnie spalania tłuszczu masz na forum i bynajmniej nie są potrzebne porady azjatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Nie bądźmy rasistami, mysle ze byl to amerykanin azjatyckiego pochodzenia :D \Ok dzieki, lecz jesli komus jeszcze by sie chcialo to niech zkmini te prezentacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem rasistą. Określam tylko czyjeś pochodzenie.
Co ci to da? Zasady są proste i są takie same odnośnie spalania tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Ale jak to zrobić nie tracąc mięśni? Troszke czytam na forum,a el ie wszystko rozumiem, chodzi mi najbardziej o dół brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Sorry ze post pod postem i troche glupie pytania ale znalazlem ! Mniej kalorii i wiecej cwiczen spalajacych tluszcz, a takie cwiczenia to np. co ? Przezytalem ze rpzebiegniecia 1km w 3:45 min, spala 1200 cal, to prawda ? No i jak to zrobic zeby miesni nie spalic ?
Przeczytalem tez, ze spalanie tluszczu powoduja cwiczenia ponad 30 minutowe, wiec jesli bede lezal na podlodze i rpzez 45 minut trenowal brzuch to spale tluszcz na nim ??

Zmieniony przez - Bodziek93 w dniu 2012-04-02 17:25:57

Zmieniony przez - Bodziek93 w dniu 2012-04-02 17:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
to nabijanie ludzi, olej to

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie

Następny temat

FBW a bieganie

WHEY premium