SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna narośl nad jądrem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Witam...
Ostatnio podczas kąpieli zauważyłem dziwny krztałt... WYglądało to jakbym miał 3 jądra (uwypukla się tylko na siędząco na stojąco wszystko ok...)
Oczywiście probowałem to wyczuć i to "coś" znajduje się nad prawym jądrem, jest bardziej miękkie i ma nierówne krztałty (średnicy ok 1.5cm podłużne). Nie jest to narośl NA jądrze ... Nie wiem też czy jest to powiązane z jądrem ani z resztą układu rozrodczego, jakimiś kanalikami bo boję się tam zbytnio "grzebać"

Prosze o podejście do sprawy poważnie, jesli chcę się udać do lekarza na kontrolę to czy może być to mój lekarz rodzinny z przychodni? (mam 17 lat) i czy o kontroli muszę informować rodziców (wstydliwa sprawa...)

Z góry dziękuję za pomoc, cała ta sprawa troche mnie przeraża...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5194
Andi, proponuje usg jadra. To podstawowe badanie diagnostyczne, ktore daje 99% pewnosci z czym ma sie do czynienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Jak najszybciej wal z tym do urologa od lekarza rodzinnego wez skierowanie i niewstydż sie mu powiedzieć wszystkiego co dotyczy twojego problemu, może to być jakaś błahostka ale tez może to być coś poważnego najlepiej jak zbada cię specjalista .Pamiętaj ze im dłużej czekasz tym gorzej dla ciebie.
ps.Z takimi sprawami trzeba reagować od razu .pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
j.w lepiej idz do lekarza jak to mowia z jajkami nie ma zartow. Idz najpierw do rodzinnego po skierowanie i popros o usg jadra ( o ile moze to takowe wyda) i o skierowanie do urologa. Znajac zycie poczekasz sobie troche na wizyte wiec jak masz pieniadze to lepiej prywatnie zalatw sprawe z urologiem ( zrobi na miejscu usg itp)
1

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Bierz skierowanie do urologa. Urolog sam skieruje na usg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Albo sam wykona jeśli ma aparat w gabinecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Na NFZ wątpię. Prywatnie pewnie tak. Choć w większości wypadków zlecają swojej pracowni rtg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Mam taki sam problem! Slugger napisz co wynikło z badań javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Mam taki sam problem! Slugger napisz co wynikło z badań


Na twoim miejscu nie czekał bym tak długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5194
Powtorze za innymi -> urolog -> USG.
Pozniej ew. badania krwi.

NIE MOZESZ ZWLEKAC.

Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Juz jestem zapisany ale to pewnie troche potrwa. Wiec jezeli Slugger dostaniesz sie na badania pierwszy- napisz wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Byłem prywatnie u urologa i wystawil mi diagnoze: żylaki powróżka nasiennego. Ponoc nic groznego, ale jednymym wyjsciem jest operacja.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam dobrego lekaża (śląsk, kontuzja barku)

Następny temat

Zapalenie sciegien nadgarstka

WHEY premium