SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziesiąty wymiar @-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jestem paavo, niektórzy mówia na mnie garp, nie wiem czemu
Napisałem tu, w tym dziale parę słów, niektóre były mądre a inne głupie.
Ostatnio skrobnąłem coś o tym......a kto czytał to wie.
Idąc tym tropem, że sporo zależy od nas , troche jeszcze popsocę.

Fans wyzywam Cię na pojedynek albo dwa pojedynki.
Jeden pojedynek to przysiady nasze ukochane np. ilość z ciężarem 80-90% bw
Drugi pojedynek na dzienniki, który będzie ciekawszy.



Oczywiscie jak nie przystaniesz na żadne wyzwanie to zarządam satysfakcji.

Dziekuję za uwage, dobranoc.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-07-12 22:51:09
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, zakładam dziennik pierwszy. Faktycznie zmuszanie Fansa, by zrobił to wcześniej było niegrzeczne, przepraszam.

Zrobie to w oddzielnym temacie, ten niech czeka na jakiś pojedynek albo do wywalenia. Albo niech czeka.

dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130861
paawo - to zaczyn dziennika czy przyświeca Ci jakaś inna idea?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
Fajnie. To przy okazji mobilizacja Fansa do działania. No i garp zacznie wreszcie coś robić a nie tylko gadać.
Super, hiper itd. - w każdym razie jestem i czekam na rozwój wypadków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
solówka się szykuje ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ty starego fansa pod wlos nie bierz
Na dzis nie wiem czy bym 10 przysiadow z sama sztanga zrobil a ty mi tu procenty zadajesz
A dziennik, kto wie, osoba, ktorej nie trawie i nigdy nie strawie pojawia sie raz na miesiac oglosic wyniki konkursow, wiec.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
Ty starego fansa pod wlos nie bierz
.


Że ja pod włos? Nawet nie wiem co to znaczy. Nie siady, to wszystko jedno co, może być nawet opracowanie połączenia ogólnej teorii względności z mechaniką kwantową, co za różnica.
A jak nie to pozostaje dziennik i dokopanie mi w ten sposób.
Jak założysz Ty, to ja też i zapraszam do siebie wszystkich moderatorów i doradców, będą psocić u mnie a Ty będziesz miał spokój.
Wiem pożałuję ale nie pierwszy nie ostatni raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
paawo - to zaczyn dziennika czy przyświeca Ci jakaś inna idea?


Przepraszam, jakoś przeoczyłem to pytanie.
Idea, chyba nie, choć wole słowo idea niż słowo polityka.
Po prostu chyba czas przerwać ten stan ---



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No to czekamy na jakąś wypiskę treningową.
W ostateczności mogą być kolorowe zdjęcia spożytych makroskładników
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
fanss
Ty starego fansa pod wlos nie bierz
Na dzis nie wiem czy bym 10 przysiadow z sama sztanga zrobil a ty mi tu procenty zadajesz
A dziennik, kto wie, osoba, ktorej nie trawie i nigdy nie strawie pojawia sie raz na miesiac oglosic wyniki konkursow, wiec.....


No nie wierzę z tymi przysiadami, najwyraźniej bez dziennika się obijasz więc wracaj do nas i do roboty No chyba, że już całkiem przerzuciłeś się na bieganie

Garp jestem i obserwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130861
_Szajba_
No to czekamy na jakąś wypiskę treningową.
W ostateczności mogą być kolorowe zdjęcia spożytych makroskładników
Popieram

paawo - Wszystkie stany już przerwaliśmy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

Następny temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

WHEY premium