SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik zakrapiany oliwą - yogi799 redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Siemano, witam wszystkich w moim dzienniku;)
O mnie
Szymon, 23lata, 189cm, 97,5kg Na co dzień praca biurowa, 9h dziennie. Jakiś czas temu postanowiłem że zmienię trochę swoje życie (swego czasu ważyłem duuużo ale o tym innym razem) i teraz wylądowałem tutaj. Kilka miesięcy temu byłem jednym z żołnierzy kapitana kajdana, teraz znowu sie zalałem ale postanowiłem że spróbuje sam, zobaczymy co z tego wyjdzie

Dziennik
Dziennik zakładam w celach motywacyjnych. Stawiam w nim racjonalne cele. 6-8 tygodni redukcji, będę zadowolony jak spadnie 4-5kg tłuszczu. Dlaczego w odchudzaniu? Tylko tu zaglądam i sledze kilka dzienników

Dieta
Białko ok 190-200g dziennie, tłuszcze 1g na kg masy, z węglami różne:)
Przykładowy dzień:
Śniadanie: Jajecznica z warzywami na maśle
Drugi i trzeci posiłek: kanapki z chleba żytniego z pieczonym schabem + jakieś warzywa
Przed i po treningu: Ryż + pierś z kurczaka
Na noc: odżywka białkowa
Może dieta bez szału ale mi smakuje. Oczywiście czasem też jakiś tuńczyk z puszki wejdzie, łosoś czy polędwiczki wieprzowe którymi ostatnio się zajadam

Trening
W treningowe dwa sprawdzone zestawy FBW (jeszcze z czasów współpracy z koniem) Zestaw A oparty na seriach łączonych, zestaw B oparty na progresji ciężaru i wydłużonej fazie negatywnej.
Zestaw A:
A1.Przysiad ze sztangą z tyłu
A2.Wykroki ze sztangietkami
B1.Wiosłowanie sztangą podchwytem
B2.Wiosłowanie na wyciągu dolnym
C1.Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
C2.Rozpiętki
D1.Wyciskanie sztangielek siedząc
D2.Unoszenie sztangielek bokiem
E1.Wyciskanie  francuskie sztangi leżąc
E2.Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie

Zestaw B:
Push Press
RDL
Podciąganie na drążku/opuszczanie
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
Uginanie ramion ze sztangą

W dni nie treningowe będę kombinował jak tylko będę mógł, mam jeszcze kilka rozpisek Crossfit od konia, ale kilka pomysłów z innych dzienników też zapożyczę

Suplementacja
Omega, magnez, białko wedle zapotrzebowania, BCAA przed i po treningu, Nox Pump przed treningiem, jak włączę spalacz to odstawie Noxa.









Zmieniony przez - yogi799 w dniu 2012-10-29 22:04:31

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
możesz próbować skakanki teraz, ale mierz siły na zamiary. jeżeli niszczy Cie sam MM, nie pa potrzeby dorzucania.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-28 13:41:42

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Jeszcze foto supli miałem dać

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
yogi799 będę Cię obserwował
powodzenia

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1382
Trening znany dość fajnie się robi, powodzenia, będę zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Bardzo fajnie, tylko ten rozkład makroskładników patrząc na sylwetkę bardzo nietrafiony Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
kdelook
Bardzo fajnie, tylko ten rozkład makroskładników patrząc na sylwetkę bardzo nietrafiony Powodzenia!

Dlaczego nietrafiony?

Zmieniony przez - yogi799 w dniu 2012-10-30 15:03:39

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Typ sylwetki typowo endo do tego dość wąskie barki, tłuszcze spowolnią Ci i tak już wolny metabolizm, masz na sobie kilkanaście zbędnych kg tłuszczu więc białka masz też za dużo. Zbijesz na pewno parę kg w te 6-8 tygodni będąc na minusie kalorycznym ale dużo więcej mógłbyś wycisnąć z tej redukcji na High Carb z bardzo umiarkowaną ilością białka 1.5-1.8g na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Ja jestem po prostu innego zdania i wiem jak mój organizm reaguje na duża ilość węglowodanów.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Często ludzie, którzy mówią, że węgle ich zalewają jedzą za dużo kcal a tak na prawdę to jest powód tycia. Jeśli masz taką wiedzę na temat odżywiania i reakcji organizmu to czemu wyglądasz jakbyś sztangi nie trzymał w rękach? Staram się pomóc a Ty odbierasz to jako atak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Poprzednio ten system zadziałał.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Poprzednio? To już robiłeś redukcję?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - MASA

Następny temat

Ile węglowodanów prostych/złożonych przed i po treningu?

Wiecej