SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy młodziana.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20.
4 serie w 15:56 min
80 pompek
20 dipsów
40 podciągnięć kolan do k. p.
40 podciągnięć
100 sek plank
20 sek lsit
3 serie w czasie w/w
60 przysiadów
60 wspięć na jedną nogę
30 wyrzutów nóg w pozycji do sprintu na 1 nogę
rozciąganko było, a aeroby wprowadzam od nowego tyg, zacznę o 6 rano wstawać
2013-09-26

późno zrobiony, wizyta u ortodonty i lekcje..

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-09-26 21:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
21.
4 serie w 17;00;537 min
80 pompek
20 dipsów
40 podciągnięć kolan do klatki piersiowej
40 podciągnięć
100 sek plank
23 sek lsit
60 przysiadów
90 wspięć łydek na poręczach
15 pompek na poręczach
30 wyrzutów nóg w poz. Do sprintu na 1 nogę.
rozciąganie
2013-09-28

Dziś troszeczkę zmodernizowałem kolejność i organizm przestał działać tak jak go wprawiłem w nawyk wykonywania pokolei w/w ćwiczeń. Podciągnięcia dawałem czasem przed pompkami, nachwytem podchwytem (zmieniałem kolejność) podchwyt nachwyt, pompki, reszte tak samo + pompki na poręczach, które dały mi popalić, iż czułem każdy mięsień (bicepsy,tricepsy,klatki piersiowej) bardzo mocno...

Dziennik nie ma jako takiej aktywności i zainteresowania, ale nie dam się tak łatwo wygryźć..
Pozdro duchy =)




Bardziej szczegółowo plan, który wykonuje :
Razem 4 serie :
40 pompek szeroko
20 dipsów
40 podciągnięć kolan do klatki piersiowej
20 podciągnięć podchwytem
40 diamentowych pompek
20 podciągnięć nachwytem
100 sek plank
20 sek lsit
60 przysiadów kąt 90 stopni (do napięcia mieśni)
60 wspięć na poręczach (łydki)
15 pompek na poręczach (dziś jako wariacja)
60 wyrzutów nóg w pozycji do sprintu
rozciąganie
głowa>barki>tricki>przedramiona>nadgarstki>grzbiet>zwis na drążku>uda>łydki>stopy>rozciągam na końcu kładąc jedną nogę na poręczy (wychodzi kąt powyżej 90 stopni pewnie ok. 100.. i dociągam brodę do kolan z wyprostowanymi plecami.

To by było na tyle.



Bardzo dobrą motywację mam cały czas.

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-09-28 19:34:29

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-09-28 23:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
jak ty potrafisz back lever nie robiąc muscle upa na 2 ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem, ale wychodzi mi lepiej niż cokolwiek innego..
czasem ciężej jest go zrobić, ale nie zawsze wyjdzie. Jak wyjdzie utrzymam go chociaż te 2-3 sec..
Zresztą ćwiczenia typu planche,dragon flag,muscle up nie są konieczne do wykonania też innych, tak mi się bynajmniej wydaję. Choć sugerując się progresem w tych ćwiczeniach jest pewna zależność między nimi.

Poza tym wejście siłowe nie mam gdzie robić, więc na spontanie wychodzę gdzieś to jak nie na pobliskich gałęziach to na huśtawce robię. Co prawda technika jak każdy kto zaczynał.. czyli pożal się boże.. = ) W każdym razie zawsze mam zakrwawione ręce..

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-09-29 16:00:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Planche to jedna z trudniejszych figur, więc nie dawaj jej obok muscle upa czy dragon flag. Od czego te ręce zakrwawione?XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porobiły mi się dość spore odciski na rękach od podciągania, więc jak na kantach od belki huśtawki staram się robić muscle up'y to je po prostu zrywam albo zdzieram po 2-3 cienkim muscle upie.
Racja planche jest bardzo trudną figurą, ale nie popadajmy z skrajności w skrajność mówiąc, że nie jest na poziomie dragon flagi przykładowo albo muscle upa.. Gdzie X-DF spróbuj zrobić(zobacz na yt) albo na 1 ręce muscle upa. Wszystko zależy od tego jaką mamy wyobraźnię = P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
kup sobie rękawiczki do treningu, jest na drugim końcu muscle upa albo dragon flag, ponieważ te 2 figury jako tako robię, a do plancha mi bardzo daleko. Muscle up na 1 ręce , fakt jest to trudniejsze od plancha. Chyba nie zrozumiałem o co chodzi z tym X-DF, masz na myśle X muscle up?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xdf x dragon flag.
a rękawiczek nie kupię, bo osłabią mi siłe chwytu, a poza tym wezmę sobie ręczniki o tyle dobrze.
A co do figur to tak na poważnie to po dłuższym okresie treningów, jak nabiorę siły zacznę porządnie ćwiczyć. Na razie musze zdobyć tej siły, aby móc osiągnąć spory progres w innych ćwiczeniach.
Dragon flag też jako tako mi wychodzi. Ale bardziej imponuję mi front lever i planche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Front lever na 1 ręce to jest najładniejsza rzecz jaką widziałem kiedykolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko jest świetne tylko trzeba do tego dojść = )
A już jutro trening.
Koniec spamu.
Życzę powodzenia w dalszej drodze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Weidera - Pytanie

Następny temat

Split w domowych warunkach do oceny

WHEY premium