SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy (- _-)/ masa/siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161


Witam!

Na forum jestem całkiem od niedawna , i postanowiłem dzisiaj założyć sobie dziennik . a wiec o mnie :

wiek - 15
wzrost 173cm
waga -62
ławka - 75
ramie - 32.5
staż 3.5msc


cel - masa/siła

Diety nie mam żadnej , a co do odżywek to biorę 7dni gain bolica , przed tem brałem krótko kreatynę z Carbo .

A o to mój plan treningowy

Pon

Klatka:
Wyciskanie na ławce poziomej 12x10x10x8
Rozpiętki w siadzie na maszynie 12x10x8

Biceps:
Uginanie sztangi stojąc, podchwytem 12x10x8
Uginanie ramion stojąc ze sztangielkami 12x10x8

Brzuch:
Unoszenie nóg w podporze 15x15x15


ŚRODA

Plecy:
Podciaganie na drążku 12x10x8
Wiosłowanie ze sztangą 12x10x8
Kaptury:
Sztugsy 12x10x10x8
Triceps
Wyciskanie francuskie 12x10x8
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 12x10x8
Brzuch
Unoszenie nóg w podporze 15x15x15


Piątek :

Nogi:
Przysiady ze sztanga 12x10x10x8
Wspięcia na palce 12x10x10
Barki:
Wyciskanie zza głowy 12x10x10x8
unoszenie sztangielek bokiem 12x10x8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12x10x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
"Diety nie mam żadnej" - ale odzywaisz sie chociaz zdrowo, w jakis sposob 'specjalnie'?

zmien plan bo na tym srednio wyjdziesz, po 3 kolejnych miesiacach stwierdzi ze jest choojnia i predzej czy pozniej go zmienisz, cwiczenie partii 1x w tygodniu nie prowadzi do niczego, przy Twoim stażu

Zmieniony przez - Drelka w dniu 2009-06-28 11:36:22

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
Tak , dużo owoców , warzyw , min 2litry wody dziennie , i ogólnie dużo produktów z węglowodanym i białkiem ...


To jaki plan proponujesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
duzo jakich warzyw? bo jesli brokul i kalafiora, papryki, ogrokow, marchewki itd.. to jestes na diecie "odchudzającej"

duzo wody, to dobrze, jednak staraj sie nie popijac posilkow, to spowanilnia trawienie (woda rozrzedza kwasy zoladkowe)

wazne jest zebys pilnowal, by w kazdym posilku zawarta byla chociaz mala porcja bialka (mieso, ser, ryby, warzywa wlokniste - groszek, fasola itd.)

a NAJWAZNIEJSZE w Twoim przypadku jest pilnowanie kalorycznosci posilkow, tylko nadwyzna kaloryczna pozwala organizmowi na wykorzostanie dodatkowej ilosci energii do regeneracji i budowy miesni

staraj sie spozywac wiecej weglowodanow (w zdrowej wersji - ryze, kasze, ziemniaki, makarony, platki owsiane) to jest to na czym musisz sie skupic
oraz posilki okolo treningowe bogate w bialko i ww złożon,e a ubogie w tluszcz
przed snem posilek bialkowo-tluszczowy zapobiegajacy nocnemu katabolizmowi miesniowegu (rozkładowi mieśni dla pozyskania energii)

jedz 6-7 posilkow dziennie (mniejsze niz zwykle posilki, nie jedz do syta, nie napychaj sie, tutaj chodzi jedynie o ststematycznosc)

TRENING:
polecam jeden z trzech:
- FBW
- split, partia 2x tygodniowo
- HST (jesli chce Ci sie wyliczac ciezary, nosic ze soba zeszyt, pilnowac tego)

Zmieniony przez - Drelka w dniu 2009-06-28 12:14:59

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKLE - o co w nich chodzi ?

Następny temat

Czy ktos mogl by mi ulozyc 3 dniowy trening +diete z gory dzieki

WHEY premium