SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No jak progres Ci tak pójdzie jak planujesz to szacunek, życzę powodzenia . Aż strach pomyśleć co może być do końca roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
@jsdolan-No jak progres Ci tak pójdzie jak planujesz to szacunek, życzę powodzenia


Będzie co ma być. Byle mi zdrowie dopisało bo ostatnimi laty krucho było z nim.

Trening B Starting Strength

-Przysiady serie robocze (97,5x5p)x3s
-Wyciskanie stojąc serie robocze (47,5kgx5p)x3s
-zarzut siłowy-(47,5kgx3p)x5s

Dzisiaj dwa filmiki z treningu . Proszę się nie śmiać z podkoszulka ale to mój stary podkoszulek treningowy wiadomo po wypraniu





I nauka zarzutu .Raz dostałem w brodę i język lekko przecięty.Pierwsza krew.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Koszulka sportowa - sam taką miałem 50 lat temu.
Widać dużą siłę.
Język schowany i pierwszej krwi nie widać :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
panie kolego te zarzuty to z internetu? czemu akurat wykonujesz je w taki sposób?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
@ojan-Koszulka sportowa - sam taką miałem 50 lat temu.
Widać dużą siłę.
Język schowany i pierwszej krwi nie widać :(


ha,ha.Dokładnie koszulka z przed 50 laty dzisiaj nie ciekawa. No ale jak oldskulowy trening to może być.


@Gwid-panie kolego te zarzuty to z internetu? czemu akurat wykonujesz je w taki sposób?

Z internetu jak najbardziej.Wzoruje się na tej serii lekcji.



?list=PLNhFKPjedRnQiFowKmLYgzg9HXGgU-KpD




?list=PLNhFKPjedRnQiFowKmLYgzg9HXGgU-KpD


Na razie jest cieniutko. Ale postanowiłem że to opanuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kanał Kipa jest zarypisty, mega kumaty kolo, miałem kiedyś subskrypcje na YT. Musisz zatem tłuc, tłuc i jeszcze raz tłuc to. Nie masz opcji pójścia na jedną lub dwie sesje do klubu dwuboju albo cf? pisze o tym bo to jest za ciężki ruch żeby samemu opanować wszystkie szczegóły.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
Od kwietnia kilka kilometrów ode mnie rusza sekcja crossfit będzie prowadzona miedzy innymi przez mojego znajomego byłego zawodnika w podnoszeniu ciężarów. Na razie chłopak jest zakręcony a związane to jest z rozkręceniem tego przedsięwzięcia tak że nie ma czasu nawet dla swojej najbliższej rodziny.Ale w kwietniu zajrzę do niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6168 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311141
Gwid, bez przesady :) Power clean w wersji leszczowej nie jest taki trudny....ciężarowcy czy crossfitowcy muszą opanować w ch** niuansów, ale dla takich jak my, co to chcą po prostu ćwiczenie dynamiczne wrzucić w trening...trzeba podnieść jak w mc do kolan, przyspieszyć, odbić od ud i zarzucić na barki, pilnując żeby łokcie za bardzo w tył nie poszły i sztanga blisko ciała leciała :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
nie odbijasz sztangi od ud. to tylko tak wygląda wspinasz się na palce i wypychasz biodra w przód ale nie ma uderzenia to nie takie oczywiste, też kiedystak myślałem






Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dzięki Gwid. Właśnie miałem spytać czy to odbijanie jest konieczne, bo nijak mi nie wychodzi

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

Następny temat

chce schudnąc

WHEY premium