SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Poznańskie. Oo to ładnie, ja z matmy mam niedługo :D

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
ambitny chłopak 4 go średnio cieszy i tak ma być odzwierciedli sie to w sporcie i osiagniesz to co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Mam nadzieje, dzięki za mile słowa!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
no matma i fiza to priorytety mnie tez 4 z fizy nie cieszyło a teraz i tak źle wybrałem kierunek studiów bo wziąłem taki z chemią a jej nie cierpie więc sie trzeba bedzie przenosić

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Chemia nawet spoko, narazie :D

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
No no:) z wielką przyjemnością czytam twój dziennik ;) tym bardziej ze jesteś w moim wieku ;D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
TopPerfect
No no:) z wielką przyjemnością czytam twój dziennik ;) tym bardziej ze jesteś w moim wieku ;D

Git! Zapraszam dalej! Mam nadzieje, ze tez lecisz z tematem i dajesz 200%! Pozdro

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
11.11.15 DT
9 godz snu robi swoje :) Obudziłem się rano i aż dziwnie, że do szkoły się nie idzie. Ogólnie nudny dzień. Jak jest szkoła to może jest ciężej, ale ciekawiej. Aczkolwiek odpoczynek się przyda zawsze


B

Przysiad z hantlami 4x 15 27.5 kg (oba hantle)
Martwy ciąg na prostych nogach 3x20 (17.5 kg oba hantle)
Wiosłowanie hantlami 4x15 27.5kg +2.5kg (oba hantle)
Rozpiętki hantlami 4x15 17.5 kg
Wyciskanie hantli siedzac 12x8.75kg 10x10kg 8x11.25 kg
Uginanie przedramienia z hantla w oparciu o kolano 3x12 6.25kg
Pompki odwrotne 3xmax 33-30-25
2X max zwisy  na drążku.
2x20 skłony  z hantla 12.5 kg
2xmax Wspiecia z hantlami po 12.5 kg
Należy doliczyć  wszędzie wagę gryfa  (0.6kg)
Chyba najlepszy trening. Nie dosyć ze uwielbiam B to jeszcze poszedł bardzo dobrze. Pompa cały czas, wszystko dobrze czuje, wszystko pali, żadnych bóli. Chyba burak przed treningiem na obiad przynosi szczęście(i pompę )
Oby tak dalej, łapcie fotę :



Nie ma to jak jajecznica z rana. Z komosą fajne połączenie. 2 posiłek długo wyczekiwany. Pizza omomom. Pomimo, że mrożona to niebo w gębie. Wziąłem pepsi max i Kotlin bez cukru żeby było ze dietetyczny posiłek hahahaha Brakowało jakiegoś świństwa. Obiadek z piersia tym razem na parze. Ryż z imbirem fajny smak na prawdę. Potreningowy z małym cudeńkiem, Taki mały batonik a cieszy. Otworzyłem nowy aromat - tiramisu. Super smak, kawowo-slodki.
PS. Wolę kotleta od mahometa




Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz Activlab Vitality  Complex, WPC
Skończyło mi się WPC naturalne, w piątek otwieram waniliowe!

Jak co czwartek podam wagę. Teraz jestem zmęczony, ale z chęcią bym powtórzył trening Jutro już się pouczę.
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
zestaw ładowanko - PODOBA mi sie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Smaczny był zapewniam. Raz na tydzień będę sobie pozwalać.

Chcę poprawić nagłówki, ale nie mogę edytować, czemu?


Zmieniony przez - seba435 w dniu 2015-11-11 20:52:58

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium