SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
wg mnie Mariusz jest juz nieco podstarzaly na sport zawodowy, ale zycze mu jak najlepiej:)
znakomity z niego biznesmen, kasy ma w brod, wiec jakies hobby trzeba miec:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
odemnie z Stargardu chłopak pierwsza walka i juz pas KSW zdobył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Steven_99
Tutaj też się pochwalę, postawiłem na Grahama (kurs 3,3) i wygrałem ..

Sportami walki się interesujesz? Oglądasz coś jeszcze poza KSW czy tylko tak luźno polską scenę mma ? :P



Ogólnie uwielbiam oglądać, czasem jakieś UFC na necie poogladam. KSW jakoś mi do gustu podpadło .
A ile postawiles?

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
30,30zł tak co pękłaby stówka przy wygranej Graham to zużyty gość ze słabym rekordem w mma, ale w k-1 swoje zrobił. KSW mi za to jakoś nie leży z pewnych powodów, ale dla następnej gali jestem w stanie wykupić ppv
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
No to pozazdrościć! Graham ma tylko fajne nazwisko ,,Ja"(tata) 3 z kolei ppv wykupiłem i wieczorek lepiej leci
1

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33054 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
rutkow
odemnie z Stargardu chłopak pierwsza walka i juz pas KSW zdobył
A ode mnie z miast był koleś który kilka miesiecy temu miał dość kontrowersyjną walke ,określoną jako masakra w klatce bo trener nie przerwał walki ( małolat taki ):):D




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-11-01 19:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
1.11.15 DNT
Wszyscy wiemy jaki dziś dzień. Dużo wspomnień, trochę smutniej, ale to jest życie właśnie. Z aktywności jedynie spacer z cmentarza. Nie będę przedłużać.


Ciepły burger to dobry burger. Basmati z kminkiem podpadł mi bardzo. Od niedawna używam kminku.
2 sniadanko omlecik z pastą kokosową i polewą ♡. Pierwszy raz robiłem omleta z ryzu brązowego. Fajny posmak orzechowy. Obiadek to co widać. Na kolacje obierałem orzechy- takie świeże o wiele lepsze. Teraz smażę śniadanie a jutro. Oczywiście już nie mogę się doczekać




Rano do śniadania Olimp Gold Omega 3 oraz Activlab Vitality  Complex

Od jutra lecimy pełna parą. Dzisiejszy dzień tylko mnie zmotywował do działania.

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
nie zapomnij tylko o podsumowaniu , zdjecia połącz razem koło siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Tak jest!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
rutkow
odemnie z Stargardu chłopak pierwsza walka i juz pas KSW zdobył



Tomasz Narkun?
Zaj**istą walke dał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium