SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bziubzius

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tetiszeri
Wiecej jesc, wiecej dzwigac a kardio w lozku robic !


Chyba to będzie moje motto

Dzięki Bziu, robi wrażenie i przede wszystkim potwierdza ze kitu nam nie wciskasz, znasz się na rzeczy i to czego nas tu uczysz przerobilas tez na sobie
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja nie mówię, o zdjęciach po odwadnianiu - ja serio lubię u kobiet zaznaczone, mocne (nie obraź się, to komplement) uda i tyłek. Sama o takie walczę, więc z pary 6pak versus udo wybieram udo. Bez zastanowienia.

Z ciekawości - to serio wygląda jak efekt po odwadnianiu - i to nie tylko w porównaniu do tych zdjęć, które dodałaś teraz, ale też tych zupełnie starych. Tak bardzo ci się uregulowała teraz gospodarka wodna? Stawiasz, że to tylko dieta, czy też zmiany w treningu/leki/suple?


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2016-07-13 11:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Jest dużo lepiej jeśli chodiz o retencje wody.
Nietety niedoczynnośc tarczycy czesto wiaze sie z naglym nabieraniem wody
Nadal mniewam z tym problemy, ale jest duzo lepiej.
Aktualnie widocznie puchne, w czasie owoulacji.
A tak poza tym nawet jelsi puchne towidze to glownie ja, nikt inny.

Kwesti wyregolowania tego, to glownie wyregulowanie niedocyznnosci.
wiec caloksztalt : dieta, suplementacja, inne dawki lekow, inne podejscie od treningow, regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
Mnie Twoje zdjęcia przekonują i to bardzo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Ja ze zniecierpliwieniem będę czekała na masę :) Szczupło bardzo, ale fajnie że się taki efekt udało osiągnąć na sensownej misce. Reszta to kwestia gustu, ale widać kawał pracy i to, że w końcu znalazłaś sposób na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71137
Po pierwsze, świetne osiągnięcia. Super wyglądasz! Gratuluję przebytej drogi i takich efektów
I paula to fajnie ujęła.

Jeszcze chciałam zapytać:
bziubzius
(...)Kwesti wyregolowania tego, to glownie wyregulowanie niedocyznnosci.
wiec caloksztalt : dieta, suplementacja, inne dawki lekow, inne podejscie od treningow, regeneracja.

Dieta - masz na myśli zwiększenie kalorii i węglowodanów czy jeszcze jakieś "manipulacje produktami": wykluczenie, dodanie czegoś? O jakiej suplementacji mowa? Inne podejście do treningów - w sensie wywalenie kardio i skupienie się na siłowym? Regeneracja - coś specjalnego, czy to po prostu przyszło ze zwiększonymi kaloriami? Ewentualnie jeszcze czymś ze swojego doświadczenia w kwestii dawek leków możesz się podzielić? (Przepraszam, że tak wypytuję, ale zastanawiam się, jak to naprawić u siebie, no i właściwie nie mam się ku czemu zwrócić oprócz właśnie tarczycy, więc to cenne informacje.)


Zmieniony przez - nolose w dniu 2016-07-13 21:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Paula

nolose, na pewno nie ma tu jednego optymalnego rozwiazania na każdy problem niedoczynności i składa się na to wiele czynników

to, co ma ogromny wpływ to:
-trawienie i przyswajanie składników odzywczych
(manewy dieta, wykluczanie produktów problemowych, usprawnienie procesów trawiennych)
-przyczyny niedoczynności (w tym ewnetualnie niedobory, które trzeba uzupełnić)
bardzo ważny jest poziom żelaza, ferrytyny i jego przyswajanie
-poza tym witaminy z grupy B, selen, cynk, witamina D3
-trzeba rozrócić czy problemem jest konwersja, czy w ogóle niski poziom hormonów, czy może stan zaplany i hashi
- u mnie tarczyca jest bardzo bardzo malo, nie ma opcji calkowietego wykluczenia podawania hormonow z zewnatrz
moje oba platy lacznie sa mniejsze niz prawidlowa wielkosc jednego
- ogolnie w diecie wiecej kcal, wiecej wegli
-trenigow mniej,
-na pierwszym miejscu moj sen, moje jedzenie, moje treningi - potem reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
i jeszcze jedna z podstawowywch kwestii to podaz wapnia w diecie.

Przy eliminacji nabialu w wiekszosci diet jest za malo wapnia (jesli ktos nie zwraca na jego podaz uwagi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1404
Och, jak tu pięknie! I jakże cieszy, że to wszystko jest zdrowo, z głową i cierpliwie wypracowane. Gratuluję. Czyli jednak się da No nic, mam nadzieję, że się nie obrazisz, jesli w chwilach słabości będę się godzinami gapić na Twój tyłek i uda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i poradę

Następny temat

Co ile dni mogę wykonywać taki trening?

Wiecej