SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dziennik Popuri - Walka z samym sobą - Hi tec nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40956

napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1359 Napisanych postów 27842 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 217150

a
Witajcie. Nazywam się Krystian Romanowski. Jestem trenerem personalnym, dietetykiem sportowym, instruktorem fitness oraz świeżo upieczonym debiutantem w kulturystyce. W Gdańsku zająłem 4 miejsce w kategorii do 75 kg. Dzięki firmie Hi-tec Nutrition mam możliwość przygotowywać się dalej do zawodów. Liczę na to, że współpraca będzie owocna. Na celowniku Mistrzostwa Śląska oraz MP. Dziennik będzie” bogaty”, pełne wypiski, dieta, trening, suplementacja, filmy, zdjęcia. Siła :)

staż treningowy: - 7 lat
Waga: 76 kg

Obecnie celem jest doszlifowanie formy startowej, poprawienie separacji nóg, ogólnie maksymalne docięcie.
Do Śląska zostało 5 tygodni do MP 7 , więc jest czas.

Dieta jest LF
Białko 270 g/ Węglowodany 270 g / Tłuszcze 20 g
Bazuje na białkach jaj, piersi z kurczaka, ryżu basmati i jaśminowy. To takie głównie źródła, ogólnie posiłki mimo podobnej gramatury będą urozmaicone i najczęściej tylko głównie posiłki będą się powtarzać.

Tutaj na razie szczegółów nie zdradzam, na dniach napiszę więcej

Rozkład treningów tak wygląda.

Poniedziałek – klatka/barki/triceps A + α-cardio + trampoliny
Wtorek – czworogłowy/dwugłowy/ + 35 minut aerobów + trampoliny
Środa – plecy/biceps/tył barków A + α-cardio
Czwartek – α-cardio /Trampoliny
Piątek – klatka/barki/triceps B + α-cardio
Sobota – plecy/biceps/tył barków B + α-cardio
Niedziela – wolne

Forma z ostatnich debiutów.

Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-03-08 17:26:45

Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-03-08 17:31:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 590 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11156
Witamy w dziale Krystian :)
Tak czułem, że zaraz jakiś sponsor zaproponuje Ci współprace ;]
Powiadomki on :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 19710 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62791
Będę zaglądał, z pewnością wiele bedzie można wyciągnąć z tego dziennika :)

Pomogłem? Nie żałuj soga!!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/[DT]_Czesiek_43__powrót_do_korzeni_-t1052127.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 19033 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 693277
zmiany na lepsze, powodzenia i patroluje
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 762 Napisanych postów 9805 Wiek 16 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 315477
Śledzę :)
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 37392 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 210350
siema byku w dziale , przybiliśmy piatke rok temu na debiutach , forma mega na prawde
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 5828 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 45648
jestem :)
1
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1359 Napisanych postów 27842 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 217150
Dziękować chłopaki i dziewczyny :)

pamiętam pamiętam Rutkow, też nie próżnujesz :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 2720 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 230166
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 7807 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39098
Jestem! I lepiej późno niż wcale ,.. gratuluje występu , forme zrobiłeś zayebistą , trzymam kciuki za dalsze działania Popuri !
1
napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1519 Napisanych postów 56568 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262082
Obecny

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS HI TEC NUTRITON na FACEBOOK

Następny temat

HI TEC GIRLS

Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem