SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451947

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzień 98 / 2013-01-07 poniedziałek - DT
cykl 3 - dzień 7


wiadomość o przyznanej mi nagrodzie za prowadzony dziennik mocno mnie dziś zmotywowała do siłowni

w ramach nagrody pójdzie u mnie spalacz tłuszczu Thermo Fusion, ale stosował go będę już w następnym cyklu, na który spróbuję przygotować plan na siłownię i aeroby taki aby maksymalnie go wykorzystać, ale to dopiero za miesiąc

dziś działam wg zestawu A

Nogi - przysiady ciężary 70/100/115/125/140
w docelowej ostatniej serii zwiększyłem od ostatniego treningu ciężar o 10kg, w pierwszych seriach które idą leciuteńko staram się schodzić maksymalnie nisko, w ostatnich powtórzeniach dość mocno czułem jak pracuje dolny grzbiet, ciężar jest już naprawdę spory i ciężko się z tym wstaje, ale lepsze wypompowanie mięśni czułem podczas przysiadów z zakresem powtórzeń 10-12
Klatka - Wyciskanie płasko ciężary 45/60/70/75/85
tutaj też ciężar zwiększony o 5kg, idzie elegancko
Barki - wyciskanie stojąc ciężary 25/35/40/45/50
idzie bez większych problemów, na ostatnim treningu ostatnia seria mnie dośćmocno gniotła, ale tutaj ćwiczyłem na innej sztandze i innych ciężarach (niestety taka siłownia) i ciężary mogą być nieadekwatne do siebie
Plecy/biceps - podciąganie na drążku podchwyt powtórzenia 7/6/5/4/4
ciężko
Triceps - Dipsy powtórzenia 7/6/5/5/5
dziś już troszkę lepiej szło mi technicznie choć do ideału to jeszcze daleka droga, jest to ćwiczenie w którym liczy się mocno koordynacja nad którą muszę tutaj popracować
brzuch
3 x spięcia ze skrętem
przedramiona
3 x uginanie w oparciu podchwytem

generalnie trening udany, już czuję że z wraz z treningiem FBW 5x5 pójdzie mi dość mocno siła do góry, ale patrząc od strony mojej redukcji nie jest to trening aż tak mocno wyczerpujący mnie jak w poprzednich cyklach

wrzucam dwa filmiki z przysiadów (jakoś marna, ale coś tam widać)
4 seria 125kg




5 seria 140kg




wszystkie uwagi co do techniki mile widziane (i te pozytywne i te negatywne)

zapomniałem napisać że po siłce (tak około 90 minut) poleciał jeszcze rowerek bardzo lajtowo 20minut, ale podniosłem temperaturę ciała

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-01-07 23:38:19

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Trudno sie wypowiedzieć bo tylko tyłek widać i zwiedzających siłownię Proponuje ustawić obok aparat i filmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
niestety stanowisko do przysiadów znajduję się w słabym miejscu jeśli chodzi o możliwość zarejestrowania tego na filmiku, a i telefon którym robię te filmy to już jest staruszek, następnym razem spróbuję znaleźć lepsze miejsce do ustawienia telefonu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Nie to żebym się mądrował , ale patrzę na ten twój trening i redukcji na nim nie zrobisz.Za mało powtórzeń , bardziej wygląda na siłowo-masowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
akurat na redukcji takie treningi sprawdzają się bardzo dobrze
mit duża ilość powtórzeń=redukcja już dawno obalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
To ja wiem ale bardziej na nim zmasuje niż zredukuje , pożyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
to akurat będzie zależeć od michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
micha jest skalkulowana na redukcję
do tego bardzo mocno teraz skupiam się na aerobach więc efekty muszą być

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzień 99 / 2013-01-08 wtorek - DNT
cykl 3 - dzień 8


mój 400 post na forum

trochę słabo dziś z dietą, rano byłem w zaprzyjaźnionej firmie, z którą współpracuję, no i kusili jakimiś suchymi ciastkami (niestety dość skutecznie)

ale za to wieczorem spaliłem wszystko co było nadmiarowe

aeroby - spacer na stadion + bieganie - 22 serii biegania po 100 metrów przeplatane 100 metrowym marszem, w sumie 11 okrążeń / 2200m biegu
kilka pierwszych okrążeń było ciężkie, dopiero w połowie jakoś mi tak fajnie zaczęło iść że gdy dobiegłem/doszedłem do końca to miałem ochotę na jeszcze kilka kółek, coraz lepiej i przyjemniej mi się biega

od kilku dni piję dużo więcej wody niż wcześniej oraz mam dość mocne ssanie w żołądku (czuję że mógłbym śmiało jeść z jeszcze jeden - dwa posiłki)
podejrzewam że odpowiedzialny za to może być spalacz tłuszczu activelab'a (o ile można go nazwać spalaczem), który biorę od początku tego cyklu (3 tabsy/dzień), jeśli ktoś obeznany mógłby się wypowiedzieć to byłbym wdzięczny, muszę go zużyć bo kiedyś go kupiłem w biedronce a powoli kończy mu się termin ważności, szkoda mi go wyrzucać a może jakiś pożytek z niego będzie
drugie podejrzenie pada na dietę którą obciąłem w porównaniu do poprzedniej (na węglach)

wrzucam foto wieczornej michy (przepis na surówkę wrzucę zaraz do Kulinariów), oraz tego activelab'a






KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
majonez, śmietana i biały makaron czyli redukcja pełną parą ,

a co do l-karnityny to ja chyba jakbym miał to brać to tylko jakieś 1.5/2h przed aerobami, jak Ci się robi ciepło bardziej niż zwykle w trakcie to znaczy, że działa ;)
bez wysiłku to raczej strata kasy

pozdr. kabo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium