SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieci i MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Na fight24 pojawił się filmik który umieszczam poniżej. Co o tym sądzicie?








Zapraszam do dyskusji.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Niedługo będzie trzeba uczyć się chodzić zaraz po urodzeniu i w wieku 2 lat śmigać na trening, żeby zostać mistrzem.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
za***iste ,tez bym tak chciał ... Przecież taki dzieciak będzie nie do pokonania przez kogoś kto zaczął trenować duuuuużo pózniej .

Szkoda ,ze ja tak nie zacząłem i żaaałuję :(( Nie dość ,że profesjonalna sala to jeszcze taki wiek ,tylko pozazdrościć .

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Pytanie tylko czy ten dzieciak faktycznie woli się bić po mordzie od małego, niż z kolegami w kosza grać. Niespełnione ambicje rodziców mogą źle się odbić na dziecku.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Dokładnie, zgadzam się z Skorpionem.
Ambicje rodziców zabierają temu dzieciakowi dzieciństwo. A co mu zastąpi lata młodości spędzone na treningach? Kariera? Kasa?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Wszystko da się pogodzić, bez sensu takiemu dzieciakowi treningi 5x w tygodniu, bo wtedy rzeczywiście dzieciakowi się dzieciństwo odbiera, ale 2x na tydzień raczej wątpię żeby jakiś negatywny skutek miało na dzieciństwo...
Zresztą to że dzieci w tym wieku ćwiczą judo, karate, jest całkowicie normalne, a jak zaczęło się mma to jakoś dopiero wtedy problem zauważono...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie podoba mi się to za bardzo.

Chyba,że dziecko,to lubi,i jest to ze dwa razy w tygodniu i nie pod przymusem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Treningi w tym wieku powinny być formą zabawy, a przy okazji powinny uczyć. Dzieci w tym wieku uznają tylko zabawę. Tak było u mnie......Chyba

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2762
j/w też się zgadzam oglądałem ostatnio program chyba na polsat play "Mali wojownicy" czy jakoś tak w każdym razie pokazywał on dzieci w wieku mniej wiecej 6-10 lat z USA trenujące Muay thai. Coś strasznego dziecko zamiast bawić się z rówieśnikami szło z ojcem pobiegać albo na trening. Jeden chyba 8latek mial cos kolo 20 walk stoczonych czaicie... Ze sportami walki zaczyna dziac sie to samo co dzieje sie od dawna w balecie nikt nie pyta dziecka o zdanie czy naprawde chce to robic i nie liczy sie z jego zdaniem. Rodzice widza tylko kase i kariere oraz czesto wlasne niespelnione ambicje... Wiele z tych dzieci płakało ze zmeczenia po ciezkim treningu. W przyszlosci napewno odbije sie to na psychice. Dzieki Bogu ze ja mam takich rodzicow, ktorzy nigdy nie zmuszali mnie to tego typu rzeczy, powiem wiecej w dziecinstwie mialem sklonnosc to "przeskakiwania" z jednej dyscypliny sportowej na druga (było karate, pływanie, była koszykówka, piłka nożna siatkówka lekkoatletyka, judo i wszystko inne co było dostępne w okolicy ) rodzice nigdy nie protestowali na moje nowe wymysly mowili ze trzeba sprobowac wszystkiego zeby znalezc to co w zyciu czlowieka naprawde ineteresuje, wreszcie znalazłem coś co mi naprawdę odpowiada i zamierzam ciągnąć to jak najdłużej. Dlatego uważam że głupotą jest wysyłanie dziecka na siłę na trening i nakazywanie mu masz trenowac to tyle i tyle czasu i koniec. Samemu trzeba dojsc do pewnego wieku i odkryc co naprawde nas interesuje i kreci.

"Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki"
"On the street nobody can hear you tap out"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Filmik jest proooooooo , a dzieci nie widac zeby byly smutne z powodu treningow:) jeszcze trenuja z gwiazdami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
jestem przeciw
dziecko powinno sie bawic
jak by chcialo cos trenowac to bym wyslal jak juz to na jakis styl chwytany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20224
Trzeba przynzać, że taki mały fighter robi wrażenie. DZeici spędzają czas z ojcem. Jednak czy powinny tylko w taki sposób? Wydaje mi się, ze te dzieci bardzo chcą robić wszystko dobrze, żeby tata była zadowlony. Widać, ze treningi sprawiają chłopcom przyjemność. Takie zapsay, jak były pokazane na filmiku, jak najbradziej, fajny pomysł. Tylko aj wiem czy od razu stawiać na mma? Trochę tego za dużo. Tata powiedzał, ze edukacja najważniejsza, potem treinigi (jeżeli dobrze zrozumiałam
). No własnie a gdzie zwykła zabwa? Chociażby autkami?

Poza tym w podobnych przypadkach w grę zawsze wchodzą niespełnione ambicje/plany/marzenia rodziców.

Ja bym chciała zobaczyć czy za kilka lat chłoapki faktycznie będą mieli zacięcie do treningów, czy im się to poprostu nie znudzi.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga

Następny temat

Potrzebuję plakaty bokserów.

Wiecej