SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzień luzu w diecie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, chce sie doradzić. Rok temu robiłem masę jadłem zdrowo 50na50 kupowałem dużo gotowych potraw do odgrzania np pierogi naleśniki itd nie zwracałem uwagi na ilosc soli w diecie liczyło sie tylko makro a czy produkt przetworzony czy nie to bez różnicy. W te wakacje zrobiłem dobra redukcję jadlem czysto wybierałem produkty pełnowartościowe itd. Redukcja trwała 3-4miesace . Po niej obiecałem sobie że bd robil czysta masę i bazował tylko na nieprzetworzonych produktach. W pierwszych tyg było ok ale teraz mam straszne parcie na śmieci a zwłaszcza słodycze. Nawet jeżeli wlicze sobie batona a nawet dwa to nie pomoze,dopiero jak zjem paczkę słodkich płatków albo słoik dżemu to czuje satysfakcję. Może jest to spowodowane tym że po redukcji nie zrobiłem przerwy od diety i ćwiczeń jak to robi większość z obawy na pogorszenie formy. Więc teraz postanowiłem że raz w tyg w pon po treningu plecow bd sobie podjadał jakieś słodycze tak żeby czuc ta satysfakcję bo przychodzi nie raz weekend jestem w pracy mam ze sobą posiłki Ale chodzi za mną slodkie i to w dużych ilościach, tu syropy zero nie pomagają ani nawet omlet . Co o tym myślicie. Jak już ogarnę to i organizm zrozumie na nowo ze jedzenie ma być paliwem do mięśni a nie jakimś mega luzem to przestanę to robić Ale wole mimo wszystko trzymać cały tydzień dopięte dietę i jeden dzień luzu niz jak rok temu gdzie jak miałem takie parcie na śmieci to wliczalem sobie lays z pieca co drugi dzień albo pączki a mimo wszystko i tak byla gdzieś ta granica kalorii a teraz w dzień luzu idę do sklepu i biorę to na co mam ochotę. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak już to jedynie po treningu najlepsza pora jest na jakiegoś batona, sporo osób po treningu wcina np płatki z wpc

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Potraktuj to jako dzień luzu. Zrób sobie taki dzień może nie co tydzień a 10-14 dni i może nie będzie tragedii
Ważne by robić go po treningu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym brać DAA?

Następny temat

Badania

WHEY premium