SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Działanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9778

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20300
Mam pytanie dotyczące kreatyny. Otóż po jakim czasie od rozpoczęcia cyklu widoczne były efekty siłowe oraz napompowanie mięsni. I o ile sie napompowaliście tzn. czy było to widoczne etc. Jeśli możecie podawajcie swoje efekty i czas w jakim sie zaczęły.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
u niektorych widac, u niektorych nie...

hmm powiedzmy ze po zjedzeniu hmmm ok 150g kreatyny miesnie juz powinny byc nasycone...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1686
wiesz, mowiac szczerze kreatyna ma to do siebie ze na ludzi roznie dziala. Raz w zyciu zapodalem 2 opakowania cytrynianu kreatyny firmy olimp i nigdy w zyciu nie bylem slabszy, bardziej zamulowny i zniechecony do treningu niz wtedy :)

civic

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 37221 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124775
a ja nigdy w życiu tak nie rosłem jak wtedy gdy byłem najbardziej zamulony i zniechęcony do wszystkiego, trzeba było się tylko przełamac a po paru dniach była i siła i energia i masa też nieźle szła, no ale jak widać co człowiek to reakcja... przy nasyceniu pompe czuc już po mniej więcej dwudziestu czterech godzinach, co jednajk dopiero zapoczątkowuje efekty a nie jest szybkim efektem wizualnym samym w sobie na który trzeba poczekać od kilkunastu dni do nawet kilku tygodni...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24162
civic jezeli brales kreatyne Olimpu to nie dziwie ci sie Rownie dobrze moglbys wcinac pasze dla swin Joke Jesli juz to stosuj lepiej Multipowera i Scieteca Ogolnie juz po 3 tyg. powinniens widziec dosc wyrazna poprawe Przede wszystkim po samym wygladzie sylwetki (wygladasz troche jakby zalany)

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734

hehe Sliw masz opinie o Olimpie z czasow za murzynami
OLIMP, to imo czolowka na polskim rynku... moze stawac w twarza w twarz z SAN'em itp, a multipowera np wciąga nosem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24162
byc moze, poniewaz juz dawno nie konsumowalem nic z Olimpu Jednak wydaje mi sie on za bardzo przereklamowany, obecnie jestem najbardziej zwiazany z Inkosporem i Scieteciem

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

napisał(a)
Ekspert
inko, scitec... owszem.. dobre firmy, ale nie lepsze, a drozsze napewno...
kwestia gustu...

no i maja produkty z zeszlego tysiaclecia niestety nic nowego!!!
olimp/bx to XXI wiek
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1686
mam wygladac jak zalany? i to jest jakas dodatnia wlasciwosc? Boze, tylko nie to. Najgorsza rzecza jaka moglaby sie przytrafic w calym tym fitnessie to zebym byl wlasnie "zalany" woda czy tluszczem. Podstawa to zyly, sciegna, miesnie, plaski brzuch i sprawnosc. "zalanie" to widze na codzien w szatni pakerni gdzie kazdy ma TLUSTY brzuch a wszyscy zra kreatyne....

civic

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 37221 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124775
Civic wreszcie ktoś, komu zależy na mięśniach a nie na wielkości, nawet byle jakiej !!!
masz za to ode mnie soga!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-01-02 20:08:15
napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3680 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36374
Civik - od zarcia kreatyny nie rosnie brzuch ani nie obrasta sie w tlooszcz albo zle interpretuje to co napisales

Ja podzielam zdanie om'a - Olimp wychodzi z coraz to lepszymi ofertami, to samo bx mam nadzieje ze tak bedzie dalej i cos sie jeszcze zmieni na lepsze

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to nie za duzo?

Następny temat

wybór kreatyny

Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie?