SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcje bicepsów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
K***a mam duży problem Chodzi mianowicie o bicepsy. A ściślej mówiąc o jednego z nich. Prawy bic jest ok,łapie mase i dobrze sie rozwija ale za to lewy jest mniejszy i wogóle jakiś bez kształtów. Jak to zmienić bo myśle że z każdym tygodniem różnica bedzie ciągle sie powiększać.

Szacunek za szczerość
Za pomoc zaufanie
Choć były powody
Nie było czasu na płakanie

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8384
Wykonywac cwiczenia hantlami a nie sztanga.

NA SUCHO TO NAWET TRAWA NIE ROŚNIE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18387
Spróbuj położyć większy nacisk na lewy biceps podczas ćwiczeń - powinno pomóc.

Pozdrawiam wszystkich! - Vitoss
"Kto nie próbuje, nic nie osiąga,
Kto dąży do celu, osiąga wszystko."
-=[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]]=- SFD CLEAN CLUB -=[]=- SFD CLEAN CLUB -=[]=- SFD CLEAN CLUB -=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mam to samo lewy jest mniejszy ale za to silniejszy .. .moze uzywasz za duzych ciezarów? popraw technikę (opisana w atlasie cwiczen) albo zamiast sztangi daj sztangielki

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
DZIEKI ZA PODPOWIEDZI!!! OCZYWISCIE SPROBUJE TEGO CO MOWICIE I ZA JAKIS CZAS ZOBACZYMY.

Szacunek za szczerość
Za pomoc zaufanie
Choć były powody
Nie było czasu na płakanie

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Lech nie przejmuj się. To jest bardzo częste. Ja w prawej ręce mam silniejszy biceps ale za to słabszy triceps. W sierpniu różnica w obwodzie przekraczała 1 cm.

Daję obciążenie jak dla słabszej ręki i staram się wykonywać ćwiczenia bardzo technicznie. Bez żadnego balansu ciałem. W przypadku sztangielek wykonuję obydwiema rękami tyle samo powtórzeń w seriach. Po dwóch miesiącach różnica w obwodzie jest mniejsza od 0,5 cm i siła prawie się wyrównała. Na początku silniejszą ręką mogłem spokojnie wykonać nawet cztery powtórzenia więcej.

Zasady te dotyczą wszystkich ćwiczeń. Za duży ciężar „psuje” technikę i może to prowadzić do niesymetrycznego rozwoju mięśni. Oczywiście od za małego nie urośniesz ale to już inna bajka.

Sobkr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 473
U mnie jest podobnie. Z tym, że ja mam lewy biceps lepiej rozwinięty. Ale ja jestem leworęczny :)
1

http://***********/6x2z7 - Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
http://***********/3s3q2 - Czy stać Cie na to, aby nie być bogatym?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zdobede w ten sposób mase?

Następny temat

Czy to dobry trening na mase ???

Wiecej