SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje po superfightach na K-1 Asia!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Piszcie co chcecie, ale Ruslan to za***isty wojownik.
Widać było, że spiął się przed walką, ale pokazał na co go stać.
Myślę, że Sefo trochę się bał po tych kilku ciosach i widać było, że za wszelkę cenę chce zrobić KO.

W tym roku może jeszcze nie, ale stawiam, że za rok lub dwa Ruslan wygra całe GP.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
a ja co do walki choi-schilt [naprawde beznadziejna] moge sie zgodzic z wynikiem. schilt wcale nei był lepszy. choi tez nic nie pokazał, ale ze bylo w azji wynik do przewidzenia. w holandii bardziej wypaczali wyniki superfightów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko OK,dyskusja po walce ale jak ją mam skomentowac jak jej nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Dałem linka w innym temacie :)

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Ruslan dobrze walczył ale ten cios w klinczu.....

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Bo jak go miał na kolanie i chciał go już puścić to powinien go odepchnąć przedramionami do tyłu i byłby dystans. Ja wiem, że to się łatwo pisze jak się patrzy z boku, ale on ma przecież tyle walk, że powinien o tym pamiętać.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
no tak

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Piszcie co chcecie, ale Ruslan to za***isty wojownik.
Widać było, że spiął się przed walką, ale pokazał na co go stać.
Myślę, że Sefo trochę się bał po tych kilku ciosach i widać było, że za wszelkę cenę chce zrobić KO."

A ja myślę, że ciosy Rusłana są po prostu zbyt słabe jak na K-1. Co do reakcji Sefo to widziałem tam bardziej uśmiech politowania po ktorymś z kolei chaotycznym ataku Rusłana.

Co do samej walki, to nie za bardzo jest tu nad czym dyskutować.
Moje zdanie jest takie: Sefo wyszedł i początkowo chyba się zdziwił, że Rusłan od pierwszej walki nic nie zmądrzał i nie przemyślał żadnej taktyki, tylko idzie na wymianę ciosów z nim. No a potem pierwszy atak Sefo, ktory Rusłan odczuł, a potem klincz i K.. Najlepsza była mina Raya zaraz po nokaucie jak się odwrócił i szedł do swojego narożnika, gdy Karaev upadł
Wyglądało to jak "Dobra Rusek już leży, teraz na imprezę!"
Po prostu piznął mu i odszedł
Karaev nigdy nie będzie mistrzem K-1 chyba, że wszyscy z czołówki pójdą za Crocopem, Huntem i Lebannerem do MMA i zostaną same takie Rusłany Karaevy

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ja w niego wierzę

Ma dobrą technikę, ma serce do walki. Ma trochę mało masy i walczy zbyt chaotycznie, ale za to efektownie.
Dlatego napisałem, że za rok lub dwa, bo może wtedy zmądrzeje i zacznie walczyć bardziej rozsądnie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walke ściągłem,obejżałem - dużo czasu to nie zajęło

Co tu dużo mówić,rzeźnia i tyleRay Sefo to za duży kozak jest żeby taki Karaev z nim mógł kiedykolwiek wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Tomasz niewiem na co Ty mówisz technika, ale wg. mnie ma technikę słabą (jak na kogoś kto ma być wg. Ciebie mistrzem K-1). Jak mam porównać jego technikę do techniki np. Badra Hari (celowo wybrałęm ten przykład, bo to młode pokolenie fighterów), to Karaev nie potafi wiele Zresztą braki techniczne przekładają się na siłę rażenia ciosów Ruslana, która jest niewielka.
A tak wogóle, to nie sądzę, żeby Karaev - Sefo 3 (jeśli do niej dojdzie) potrwa dłużej niż 1 R.

Zmieniłem tytuł topicu, bo własnie obejrzałem walkę Aertsa i chciałem coś napisać o niej, a nie ma sensu zakładać kilku topików.

Po pierwsze podziwiam serce do walki Horiego - jak robot: zamroczony, słaniający się na nogach, a po chwili RESET i wszystko działa jak nówka
Aerts po drugim knockdownie chciał koniecznie skończyć Japończyka efektownie więc wyczekał i walnął z nogi

Wogóle to obydwaj skończyli dziś niezbyt ciekawie, tzn. Hori i Karaev. Mam nadzieję, że nei odbije się to na ich zdrowiu za bardzo, bo noakuty były bardzo ciężkie...

Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2006-06-03 16:37:35

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
jak ja kocham Raya.Czy Ruslan przezyl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 Seul wyniki!

Następny temat

Wywiad z Aurelio [ENG]

WHEY premium