SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Muszę się zgodzić z Miczem.
Nie mam pojęcia jak działa tren czy nandro, ale to, że jedno jest modyfikacją drugiego nic nie znaczy.
W chemii "designerskiej" jest pojęcie - protokół zgodności, co oznacza, że zsyntetyzowany związek, mimo bardzo niewielkiej modyfikacji, może działać tak samo, bardzo podobnie lub zupełnie inaczej.
Dlatego są testy na hodowlach tkankowych czy zwierzętach.
Naturalnie już sporo wiemy, są skomplikowane algorytmy, które przewidują jak będzie działał dany związek, na podstawie siostrzanej substancji i nowej budowy chemicznej, ale bardzo często zdarza się spudłować.

Przykładowo spróbujcie się upić gliceryną, która ma podobną budowę do etanolu, ale już dwie odmiany amin, benzedryna i extasy, dają zbliżone, choć jeszcze odmienne efekty, jest jeszcze, z drugiej strony skali, witamina E, którą stanowi wielka grupa, kilkudziesięciu związków, tokoferoli i tokotrienoli, wszystkie o nieco innej konfiguracji przestrzennej, a funkcjonalnie takie same...


Zmieniony przez - Diploid w dniu 2017-06-29 16:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Diploid
Muszę się zgodzić z Miczem.
Nie mam pojęcia jak działa tren czy nandro, ale to, że jedno jest modyfikacją drugiego nic nie znaczy.
W chemii "designerskiej" jest pojęcie - protokół zgodności, co oznacza, że zsyntetyzowany związek, mimo bardzo niewielkiej modyfikacji, może działać tak samo, bardzo podobnie lub zupełnie inaczej.
Dlatego są testy na hodowlach tkankowych czy zwierzętach.
Naturalnie już sporo wiemy, są skomplikowane algorytmy, które przewidują jak będzie działał dany związek, na podstawie siostrzanej substancji i nowej budowy chemicznej, ale bardzo często zdarza się spudłować.

Przykładowo spróbujcie się upić gliceryną, która ma podobną budowę do etanolu, ale już dwie odmiany amin, benzedryna i extasy, dają zbliżone, choć jeszcze odmienne efekty, jest jeszcze, z drugiej strony skali, witamina E, którą stanowi wielka grupa, kilkudziesięciu związków, tokoferoli i tokotrienoli, wszystkie o nieco innej konfiguracji przestrzennej, a funkcjonalnie takie same...



Zmieniony przez - Diploid w dniu 2017-06-29 16:35:20


Naprawdę wnosisz do działu bardzo wiele humoru
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
No to wszyscy się świetnie bawimy, czyż nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Jasne! Najważniejsze żeby zabawa trwała i żeby zadowolonym i szczęśliwym człek był

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jest git,
moze cos pospamujemy bo za duzo merytoryki sie wkradlo...

wolfidexter
Panowie jak to jest z johimbina , widzicie jakaś różnicę tzn. Lekke podlewanie podczas jej brania ? Czy to mit ?

Osobiscie nie widze retencji na tym srodku.

CooCaine
Panowie jaki najlepszy stusunek trenu do tescia na reduzkcji? 1-1 wystarczy?


Nie ma najlepszego stosunku,
w kontekcje tego co napisales tj zeby nie gubic miesa na t3 rowniez nie ma to nic wspolnego z tym stosunkiem, moze byc sam test, moze byc sam tren ktory defacto trzymaczem miesa jest postokroc lepszym od testa,
Sprawdz na sobie, tu najbardziej liczy sie samopoczucie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Ja nie po zabawę tu wpadłem, tylko po informacje.
Czytam uważnie, grzebię w starociach i piszę z kolegami, którzy są mniej skłonni do chichotania od Ciebie i Micza.
W moim temacie jak pytałem o HZT, to tylko test i nic poza tym, a tutaj gdzieś przed chwilą, kolega pisał, że na trenie można by zrobić terapię zastępczą...
Właśnie o to chodzi, a reszta to taka pisanina, dla zwiększenia przepływu informacji.
Ale jest milusio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323



Zmieniony przez - Diploid w dniu 2017-06-29 17:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29276 Napisanych postów 62771 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901869
az mnie kusi zeby na koniec redu 2 tyg zostac na trenie 300mg + 40mg wina.po redu zejscie z wina i znowu 375 cypka +300 trenu.i utrzymanie formy. moglo by to zagrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
2 tygodnie bez testa tylko rozpieprzy tobie hormony. Uważam ze będzie z tego więcej złego niż dobrego. Za krótki okres moim zdaniem. Do tego test będzie 2 tygodnie jeszcze siedział tylko stężenie ci będzie spadać.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-06-29 18:22:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mumin222
az mnie kusi zeby na koniec redu 2 tyg zostac na trenie 300mg + 40mg wina.po redu zejscie z wina i znowu 375 cypka +300 trenu.i utrzymanie formy. moglo by to zagrac.

Forma bedzie ostrzejsza, jezeli szykuje sie jakas sesja czy chociaz foto do pamietnika dla potomnych to nie zawadzi taka strategia.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium