SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
ja robię aktualnie rotacje węglami, 100 w DNT i 150 w DT, tłuszcz nisko, białko jakieś 350, nie wiem czy dałbym radę wyżej, może spróbuje podbić do jakiś 450 i zobaczą czy będzie lepiej
co do T3 to na jakiej podstawie twierdzisz, że pali mięsień, a nie wypłukuje glikogen i dlatego wydaje się że spadło mięcho


Zmieniony przez - hero69 w dniu 2017-06-12 23:52:00

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo jak już opróżnisz rezerwy glikogenu (a T3 wypłukuje je prawie doszczętnie) to wtedy znacznie mocniej leci mięsień.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 153
wiem po sobie gdy jako półd**** bralem 10mcg t3 to po kilku dniach nie moglem wstać z lozka takie slabe miałem miesni mimo obfitości ww i bialka,oraz wody,naprawde jeśli nie macie niedoczynności to nie ma potrzeby brac t3, jest efka,kofeina,antyestrogeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dobra już nie przesadzaj. Zawodnicy na tym lecą i nie tracą niewiadomo ile mięcha, a nie każdy wali multum towaru. U mnie to samo - smalec schodzi, waga stoi/rośnie, siła w miarę się trzyma, a lecą 3 tabsy novo 100 i ft3 3x norma.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
@Cayek z tym gościem nie ma sensu rozmawiać wystarczy spojrzeć na jego tematy i brak wiedzy i samo jedzenie ilości białka pochodzące pod 600g ;) dziwi mnie że jeszcze bana nie ma. Co do samego T3 to niektórzy lecieli nie małe ilości do tego inne środki i jakoś mięśni nie popalili nie wiadomo ile kolejna sprawa 10mcg t3 to jedyne co mogło spowodować to blok tarczycy i nic więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie znam go Ale to 10 mcg T3 mówi samo za siebie.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cayek
Bo jak już opróżnisz rezerwy glikogenu (a T3 wypłukuje je prawie doszczętnie) to wtedy znacznie mocniej leci mięsień.

To czym te muskuły uzupełnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No jak to czym - węglami

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Sam się zastanawiałem, jak poziom węgli będzie optymalny na T3, sam leciałem wcześniej 200ww, teraz 150/100, zastanawiam się czy nie jest to zbyt mało, czy to nie jest kwestia indywidualna?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
kevinlewrone
i nie bierzcie t3 k...., to zżera więcej miesni niż fatu, ,pozostańcie na efce i antyestrogenach,to wystarczy, ewentualnie t4 krotko i male dawki,nie kombinujcie

Coraz lepsze rady

Jeszcze nie wymyslono srodka ktory selektywnie pali miesnie, t3 napewno nie jest takim srodkiem
nic nie pali miesni, poza katabolizmem

Brak zasobow glikogenu rowniez nie ma nic wspolnego z paleniem miesni.
Cayek
Bo jak już opróżnisz rezerwy glikogenu (a T3 wypłukuje je prawie doszczętnie) to wtedy znacznie mocniej leci mięsień.

Tak ? wiec 50mcg t3 wyplucze gikogen ze spozywania 1000g ww dziennie, czy moze z 500g dziennie ? czy 25mcg wyplucze gliko z 250g dziennie, czy 100mcg wyplucze gliko z 500g ww ? komninacji jest nieskonczenie wiele, wiec czy napewno kazda dawka t3 zawsze wyplucze gliko "prawie doszczetnie ? Nie jets to prawka, brak w tym logiki.

Takie glupoty wypisujecie na tylku stronach jakbyscie zupelnie nie widzieli czym sa kalorie.


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-06-13 12:21:29
3

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium