SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Natan33
e-lite
Możesz wbijać gdzie chcesz


A pod powiekę by mojżna??


Byli tacy co wcierali w czolo, wiec mysle ze smialo mozesz probowac z powieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Miałem dziś taką akcję. Chciałem L4 na tydzień, lekarka jakaś młoda, młodsza ode mnie. Powiedziałem że boli żołądek, biegunka, rozdrażniony jestem itd.. Mówi że da mi L4, tylko bym zrobił jeszcze glukozę(miesiąc temu miałem za niską-badania po izoteku) i ekg, ekg nie wyszło za dobre. Babka żebym zrobił badania w szpitalu, mówię jej że podjadę w piątek, a ta że nie, i wzywa karetkę :D

Od razu po wyjściu z pracowni ekg ekipa pyta mnie, czy na pewno chcę jechać do szpitala. To im mówię że nie, i nic mi nie jest, a na serio chciałem tylko L4. Ich odpowiedź "to dobrze, bo z takimi wynikami by nas wyśmiali w szpitalu, a co dopiero na kardiologii" Zrobili swoje ekg, ideanie nie wyszło, ale lepiej. Coś tam pobadali, powypisywali papiery, i powiedzeli bym już do niej nie szedł. Taka oto przygoda.
T3 biorę trzeci raz-sami wiecie że może wpływać na takie właśnie sprawy. Pikawę zawsze na tym czuje. Uderzenia gorąca..
Gdybym był na Clenie, to lekarka zapewne wezwałaby helikopter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Aras84
Natan33
e-lite
Możesz wbijać gdzie chcesz


A pod powiekę by mojżna??


Byli tacy co wcierali w czolo, wiec mysle ze smialo mozesz probowac z powieka


tu był jeden co ome w czoło wbił , nawet fotki dawał

aby nie spamować , mi po heliosie też siniaki zostawały na szczęscie dość szybko schodziły .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
ile tego t3 lecisz, w nadmiarze moze powodowac problemy wlasnie sercowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Acid Drinker
Miałem dziś taką akcję. Chciałem L4 na tydzień, lekarka jakaś młoda, młodsza ode mnie. Powiedziałem że boli żołądek, biegunka, rozdrażniony jestem itd.. Mówi że da mi L4, tylko bym zrobił jeszcze glukozę(miesiąc temu miałem za niską-badania po izoteku) i ekg, ekg nie wyszło za dobre. Babka żebym zrobił badania w szpitalu, mówię jej że podjadę w piątek, a ta że nie, i wzywa karetkę :D

Od razu po wyjściu z pracowni ekg ekipa pyta mnie, czy na pewno chcę jechać do szpitala. To im mówię że nie, i nic mi nie jest, a na serio chciałem tylko L4. Ich odpowiedź "to dobrze, bo z takimi wynikami by nas wyśmiali w szpitalu, a co dopiero na kardiologii" Zrobili swoje ekg, ideanie nie wyszło, ale lepiej. Coś tam pobadali, powypisywali papiery, i powiedzeli bym już do niej nie szedł. Taka oto przygoda.
T3 biorę trzeci raz-sami wiecie że może wpływać na takie właśnie sprawy. Pikawę zawsze na tym czuje. Uderzenia gorąca..
Gdybym był na Clenie, to lekarka zapewne wezwałaby helikopter.



z jednej strony lepsza tak która dmucha na zimne , bo 3/4 lekarzy to jest zawsze to samo antybiotyk albo 1/5 badań i wrózenie z fusów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Leci Novothyral 100+20 3 tabsy. Chciałem pociągnąć jeszcze ze 2 tygodnie i mnie wystraszyła. Po redukcji mam chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Slyszalem o wcieraniu zelkow w k****a ale omki w czolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Kurdę, nie mogę edytować "możliwa nieprawidłowość prawego przedsionka"
Skutki uboczne nadmiernego dawkowania T3 rozpoczynając zazwyczaj powyżej 100 mcg dziennie i mogą powodować niemiarowość pracy serca (w tym migotanie przedsionków i skurcze dodatkowe)

No nic, polecę redukcję dalej, bez T3. Może się jeszcze uda coś zbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Kto lecial i jakie odczucia przy laczeniu dd i trenu e pilnujac prolke? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Zrób echo serca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium