SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869907
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Od jutra zaczynam plan treningowy na siłe w WL, ze środków idzie ew 1g testa,700mg tritrena ew,300mg mastera e ale nie o to chodzi tylko do tego chce dodac na 6-8tyg antek i 6tyg halo lub ment, dobrze myśle żeby pierwszego dać antka a potem halo/ment, chodzi Mi o to czy przebije tym halo/mentem antka?
Chyba że ktoś ma inny pomysł jak to zrobić, środki zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Uuu widzę ,że nie lubisz się z wątrobą? Antek --> Halo = masakra po lipidach / wątrobie

Daj sobie samego antoniusza , jeśli masz dobrej jakości porobi Cię idealnie, pilnuj ciśnienia tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Mam żelazną wątrobe hehe a tak na serio to dam rade, leciało będzie cały czas helides,zirid, probio, herbatki i heparegen. Dlatego tez myślałem zeby po antku dać ment'a tez dosyc mocny środek a ominie flaki.
Chyba ze ktos ma inny pomysł na cykl 12-16tyg typowo pod siłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Jeśli masz ment - spróbuj jego samego , bez antka. Wydaje mi się,że szkoda od razu wykładać wszystkie karty, jeden środek będzie o wiele lepszym wyjściem już nawet nie patrząc na kwestię bezpieczeństwa wątroby ,a bardziej ograniczeń ciała - to że więcej nie znaczy ,że lepiej , genetyki nie przeskoczymy ilością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
No własnie tak miałem w planie że jeden środek po drugim tak aby wyszło min 12tyg najlepiej 16tyg, krócej sie nie opłaca, raczej wyniku dużo bym nie poprawił w pare tyg, moze zle napisałem że zrozumieliscie że chciałem je połaczyc. Polece antka potem ment;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Przed samymi zawodami Halotestin byłby lepszy niz Ment czy nawet w dniu zawodów grubo go załadowac ale własnie dojscie do oryginału to teraz moze byc problem.
Kilka lat temu latal gdzies u nas Stenox z Meksyku i furore robil ale teraz wiem ze jest lipton wiec rzeczywiscie Ment-a odpalaj na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5078
Czy można bić cypio 3 razy w tygodniu żeby zmniejszyć skoki stężenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
luki30000
Czy można bić cypio 3 razy w tygodniu żeby zmniejszyć skoki stężenia?


Od lat biję soki 3x week - pon/śr/pt. Krótkie czy długie, zawsze tak rozbijam i jest git

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium