SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lordknaga
jeden wali tabyety i go 'watroba szarpie' a mam znajomych co po 8-10 tabs wina lykaja do tego dochodza ai, cleny t3 anavary i nic im nie jest i nawet hepatliu nie tykaja, tutaj byl temat lata temu dziennik strongmana, nie pamietam nazwy to wino z meta przed zawodami walil nascie tabletek i bylo ok, jal masz zgagi i cie cos pobolewa i wyniki krwi lipa to orale nie dla ciebie i tyle.



Dokładnie, to jest kwestia mocno indywidualna. Ja bdb toleruję oral'saa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Mam pytania odnośnie boldka i teścia

Leci 600 bolda(cyber) ew od 10-11 tygodni. Wiadomo że acard codziennie. Powinienem zrobić badania krwi, czy przy takich dawkach nie ma co zawracać gitary?

Teść enan a propek-tutaj mam mętlik w głowie. Jedni piszą że test to test, i logiczne że bijąc 750ew, trzeba by dać 100 propa codziennie, inni natomiast, że liczy się waga estra i 750 enana to około 300 propka tygodniowo. Jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Książę-Jaśniepan
Mam pytania odnośnie boldka i teścia

Leci 600 bolda(cyber) ew od 10-11 tygodni. Wiadomo że acard codziennie. Powinienem zrobić badania krwi, czy przy takich dawkach nie ma co zawracać gitary?

Teść enan a propek-tutaj mam mętlik w głowie. Jedni piszą że test to test, i logiczne że bijąc 750ew, trzeba by dać 100 propa codziennie, inni natomiast, że liczy się waga estra i 750 enana to około 300 propka tygodniowo. Jak to jest?


Badania zawsze warto zrobic, ew jak masz okazje to spusc krew, wyjdzie Ci to tylko na plus.
Co do tescia, schodz 1:1 bez kombinacji. Waga estra, waga estra, ale zeby z dl tescia 750 zejsc na 300 propka to bedziesz nalesnik, pamietac ze tesc to jak cement na budowie, ew daj np 500 propa napewno nie mniej.


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-10-08 08:49:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
... witam serdecznie i czy tydzien-10 dni przerwy w treningach przy boldku i cypio nie zrobi żadnego przypału ???

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
nie.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
bigos666
... witam serdecznie i czy tydzien-10 dni przerwy w treningach przy boldku i cypio nie zrobi żadnego przypału ???



Do 14-15 dni możesz spokojnie nawet podjechać.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
wypas to sie wymasuję i odsapną stawy ,a cytrulina z 10g przed treningiem na bombie? , wogóle ten azot jest ok? boje się o cisnienie , które mam ok jak do tej pory ... i rezygnuje z białka w prochu bo nerki szwankują i nie wiem co pić po treningu tera ?

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388217
mozesz opisac jak ci nerki szwankuja, po czym tak twierdzisz?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Też mnie to ciekawi, bo bez panelu nerkowego to raczej wygląda na zgaduj-zgadula.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
spadła wydolność do jednego stopnia wyżej niż najnizszy , badałem kreatyninę i gfr , a poza tym chwilami bolą ,myslałem , że to korzonki ,plecy ...ale to chyba nerki , szukam przyczyny od czego by mi spadła wydolność nerek , za mało płynów? arbuza codziennie jadłem na nerki przecież odkąd tylko się pojawił , może te jajka? odżywka była raz dziennie , potreningu... teraz pije wodę na potęgę ale i tak nie sikam jak kiedyś , jak zaliczę tylko semestr to ide do lekarza , albo powtórze jeszcze badania

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium