SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Bytom,
http://wss4.pl/images/stories/Cennik bad_ labor_.pdf

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
U mnie najlepszy lab
http://www.amed.med.pl/cennik.php

Jak ktoś z Wawy czy okolic to polecam reszta cen na telefon ale taniej nie znajdziecie :)


Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2016-09-12 10:43:46

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Pytanie odnośnie orali - kumpel leci turę od 3-4 tyg w dawce 50 mg bodajże. Od tygodnia ma wywalony bęben, brak apetytu, samopoczucie do dupy. Nic mu się nie chce i jest non stop zaspany. Ja tak nie mam na 40 mg mety - jedynie apetyt trochę gorszy. Normalna reakcja na orale czy doszukiwać się problemu gdzie indziej ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no temat do orali i tego typu problemów masz A czy można porównywać reakcję organizmu do organizmu, to raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Może ma mocniejsza metę w tej turze niż Ty poczytaj temat podwieszony o oralach. Ja jadę już 12 tydzień turę i apetyt cały czas bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Jak przeglądałem tematy o turze jakiś czas temu to w każdym prawie gadka, że tura to z reguły fake, że nie warto, bo efekty w stosunku do ceny kiepskie a ostatnio co chwile czytam o tym, że ktoś na turze jedzie


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-09-13 10:50:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
bold za to przereklamowany. tzn myślę, że z za dużym BFem zacząłem żeby mieć takie 'WOW' a dosyć dużo cykli masowych właśnie teraz to enan/cypio i bold/tura

do redukujących. bawicie się w węglowodany tylko o określonej porze dnia, tzn. np trenujemy o 17 to do momentu posiłku przedtreningowego 0 węgli tylko białko i tłuszcz i potem do końca dnia posiłki z węglami?


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-14 08:35:32

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wg mnie nie ma to żadnego znaczenia. Tak jak i pory i ilość posiłków. W tym roku docialem się na flexible diet na poniżej 10 procent bf patrzyłem tylko na sumę dobowa kcal i podział btw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5385 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
ja daje do kazdegonposipku wegle zeby rozlozyc rowno po calym dniu, tylko robie kardio na czczo i silowy z cardio na wieczor, jak bym oj**al wiecej wegli na raz to zaraz delirka i spalbym na stojaco hehe

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
w ogóle co myślita o takim koktajlu na posilek po treningu (19:00) albo o 11:30

75g p. owisanych
5g kakao magnetic
2 banany
20g odżywki białkowej (97% białka, czekoladowy smak)

wygląda spoko i podobno zaj**istyyyy smak



Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-14 09:20:00

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium