SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
a to jest jakiś benefit jak multisport czy prywatnie to mozna ogarnąć?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
W większych miastach można badania ogarnąć na gruponie.
Tą kartę z luxmedu można chyba kupić w biurze ubezpieczeń, chyba że się mylę? No i chyba nie w każdym mieście jest Luxmed/
Ja u siebie w wiejskim ośrodku, w jeden dzień w tygodniu płacę 12zl za hormon. Na wyniki czekam kilka godzin bo wysyłają do luxmedu.
Za pakiet prolka test estro prog + panel wątrobowy + lipodogram + morfologia płacę 60-70 zł


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-09-06 11:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
No mi kartę luxmed załatwiła teściowa Jestem dobrym zięciem

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
mrWodoo
no, badania wysylkowe, 2-3dni czekania na wyniki ale warto



Tutaj bardziej mówisz o punktach pobrania materiału/przyjęcia (szczególnie jeszcze małe miejscowości), bo jeśli w samym szpitalu gdzie jest aparatura to nie czekasz nic dłużej niż byś to zrobił w priv labie.


zioekt
Fakt, zawsze za morfologie płaciłem 20 zeta, a w szpitalu 9. Za test 25, w szpitalu 18,za lipidy 23,w szpitalu 14 itd, a dowiedziałem się o tym przez to że nie ogarniam dni tygodnia, bo lab prywatny u mnie czynny pon i czw,a poszedłem w środę,a że wstałem o 7 to taka okazja mogła by się nie powtórzyć,to poszedłem juz do szpitala,to jak powiedzieli mi za komplet ok 190 zeta,gdzie zawsze płaciłem ok 3stówy,to aż dopytywalem,czy aby wszystko to co chce będzie na tych badaniach. Wtedy dowiedziałem się co to prawdziwa promocja



Priv laby też robią promocje na pakiety czy jakieś akcje promocyjne. Ale w zasadzie i tak ceny są wyższe, rzadko się zdarza że za duży komplet będzie taniej niż w szpitalu. Bo po prostu państwowe placówki mają procedury wycenione za niższe kwoty, priv laby (jeśli oczywiście wykonują na NFZ też) wyceniają to samo za wyższe kwoty. A, że wolny rynek, uwolniony to dopuszcza się prywatne placówki do realizacji skierowań w ramach NFZ, tyle że już prywatnie płacisz 100% i kwota oczywiście jest taka sama, czyli wyższa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
hmm alat aspat robili mi na miejscu po 6h było, a hormony wysyłali więc no, widzialem jak kobita w programie wypelniala formularz co maja zbadac i pobrali mi dwie probki, jedna robili mi alat aspat a druga cala reszte badan jaka chcialem :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wskazuje to na jedno - placówka ma aparaturę do podst zakresu badań, natomiast specjalistyczne odsyła gdzie indziej, bo nie opłaca się jej p prostu inwestować w nowy sprzęt i później regularnie odczynniki i konserwację. To nie jest nic dziwnego, wiele placówek tak robi, na specjalistyczne badania odpisuje kontrakt zazwyczaj z privlabem bądź np ze szpitałem powiatowym czy wojewódzkim.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
panowie podeslijcie link lub info na temat jak zbadac gh we krwi tak zeby wykluczyc pepki itp

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie ja nie biłem gh bo mnie nie stać i się tym nie interesowałem,ale siedzę sobie na forum i czytam sobie posty, to po pierwszej ini już następuje proces ładowania igfu,wiec nie trzeba czekać 3tyg.
Zaraz poszukam tematu.

o tu:
https://www.sfd.pl/2h_po_przybiciu_HGH_2IU_mega_sennosc-t1122970-s3.html


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-09-06 21:53:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wg. mnie to w ogóle stwierdzenia 'enan wkręca się od X tygodnia' to bez sens, w X tygodniu może osiągnąć maks. stężenie, ale efekty już są po 1szym dniu w układzie hormonalnym

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium