SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124181

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79294

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Panowie, robię następne podejście do peptydów. Tym razem planuje Biopeptide. Zbadać IGF-1 jak będę robił hormon wzrostu? Drugie pytanie. Czy Waszym zdaniem warto spróbować IGF-1 z biopeptide? Spróbowałbym na 30 dni. Można łączyć pepki z IGFem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
no ja tez odpalam igf lr3 planuje bic insulinowka 250mg rano po obudzeniu przez 4 tygod.Jak macie jakies podpowiedzi chetnie poslucham

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
250 mcg? sporawo... Ja myślę zacząć od 60... i obserwować. Z tego co czytałem to nie przekracza się dawki 120 mcg /dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
Czesc. O co chodzi z antkiem, ze praktycznie wogole nie ma nowych tematow? Nikt tego nie stosuje? Wyszedl z mody? Kazdy woli metke? Czy moze sa inne czynniki przemawiajace bardziej za metka??? ... Szukam roznych info bo planuje go wlaczyc do swojej suplementacji a mete wywalic wlasnie na rzecz antka. Wszedzie jakies stare info?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Michalek83
250 mcg? sporawo... Ja myślę zacząć od 60... i obserwować. Z tego co czytałem to nie przekracza się dawki 120 mcg /dzien


Tak tylko ty czytales opis o real igf lol, tego to mozna bic po flakonie ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Właśnie dlatego pytam się czy w ogole jest jakikolwiek sens Z tego co piszesz to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Panowie orietuje sie ktos w temacie insy lantus? Dlugodzialajacej?

Zastanawiam sie nad dodaniem jej do cyklu jako taka kropka nad i, bo dobry sprzet bedzie odpalany za jakis czas.
Uprzedzajac, temat insy jest mi bdb znany i poza krótka fajnie by bylo czegoś innego spróbować.

Jak wiadomo lantus podbija igf-1 ok 10x lepiej niz krotka wersja, szczyt po 6-8h wiec wtedy by wypadal trening. Przed treningiem 30-40min 10j krótkiej + 50g gainera, na treningu carbo z bcaa, zaraz po tr 10j krotkiej insy, posilek, za godzine carbo z bcaa. Mniej wiecej tak bym to rozegrał.

Lantusa zaczalbym od 15-20j i podbijal stopniowo az dojde do wartosci gdzie ten cukier jakis czas po posilku bedzie ok 80, potem dopiero jak juz zaznajomie sie z lantusem, wjedzie ins po tr, potem ins przed treningiem itp, nie wszystko od razu. Glukometr all time pod reka i jakos cukierek insa bylaby 3-4x w tygodniu w dt przez 6tyg, potem tydzien off i kolejne 6 tyg, po tym czasie zaczynam redu. Dla jasnosci ww w diecie mam od chvja stad tez min.ten pomysl: 700-800ww, 100t i kolo 200g b

Ps. Zadalem to pytanie w tym temacie bo jest on chyba dosc ciekawy a malo sie o lantusie gada na pl forach bb, i byc moze wywiaze sie fajna dyskusja na ten temat

Takze KAZDEGO praktyka prosze o wypowiedzenie sie w temacie.


Zmieniony przez - GiovaniDziadzia w dniu 2016-03-12 09:48:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
makelroj
Czesc. O co chodzi z antkiem, ze praktycznie wogole nie ma nowych tematow? Nikt tego nie stosuje? Wyszedl z mody? Kazdy woli metke? Czy moze sa inne czynniki przemawiajace bardziej za metka??? ... Szukam roznych info bo planuje go wlaczyc do swojej suplementacji a mete wywalic wlasnie na rzecz antka. Wszedzie jakies stare info?


Ogolnie orale sa coraz mniej popularne,jak juz kiedys pisalem gdybym wiedzial to co teraz wiem to omijalbym orale szerokim lukiem
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
makelroj
Czesc. O co chodzi z antkiem, ze praktycznie wogole nie ma nowych tematow? Nikt tego nie stosuje? Wyszedl z mody? Kazdy woli metke? Czy moze sa inne czynniki przemawiajace bardziej za metka??? ... Szukam roznych info bo planuje go wlaczyc do swojej suplementacji a mete wywalic wlasnie na rzecz antka. Wszedzie jakies stare info?



Że antek niepopularny... W ostatnich latach przerobiłem sporo tego towaru - IH, Androlic, BD new, Bałkan, Shree, Alpha, trochę MT to tak na szybko.

Teraz interesuję się wersją inj bo niedługo chcę znowu wejść na tą substancję, w ogóle na orale.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium