SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Duża nadwyżka tak to moze być klucz do całej sytuacji. Zwykłe na nadwyce moja dieta była porażką. Więc tu się kończę wypowiadać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Żarty Salvatore na spokojnie ; )
Wesoła niedziala . Tez nie siedziałem tylko się wymądrzam
Ale symetrie 10 razy oglądałem Haha
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16573
Panowie mam 2 pytania.
1 jesli teraz leci 750 mg cypka co jest dla mnie juz maksem i nie chce zwiekszac a chcialbym dolozyc metke za pare tyg to na czas mety zejsc z cypkiem na 500 mg zeby pozniej znowu go podniesc na 750 po mecie?
2 jesli boldenon zbija estrogen to czy jest sens masowac na nim i dodac go do cypka i deci? Masowka lepiej chyba wchodzi z podniesionym estro a ludzie mowia ze bold trzyma estro w normie a nawet jeszcze nizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
mefiu1
Panowie mam 2 pytania.
1 jesli teraz leci 750 mg cypka co jest dla mnie juz maksem i nie chce zwiekszac a chcialbym dolozyc metke za pare tyg to na czas mety zejsc z cypkiem na 500 mg zeby pozniej znowu go podniesc na 750 po mecie?
2 jesli boldenon zbija estrogen to czy jest sens masowac na nim i dodac go do cypka i deci? Masowka lepiej chyba wchodzi z podniesionym estro a ludzie mowia ze bold trzyma estro w normie a nawet jeszcze nizej

TEMAT z ankieta - za duzo pytan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16573
Amg27
mefiu1
Panowie mam 2 pytania.
1 jesli teraz leci 750 mg cypka co jest dla mnie juz maksem i nie chce zwiekszac a chcialbym dolozyc metke za pare tyg to na czas mety zejsc z cypkiem na 500 mg zeby pozniej znowu go podniesc na 750 po mecie?
2 jesli boldenon zbija estrogen to czy jest sens masowac na nim i dodac go do cypka i deci? Masowka lepiej chyba wchodzi z podniesionym estro a ludzie mowia ze bold trzyma estro w normie a nawet jeszcze nizej

TEMAT z ankieta - za duzo pytan


E no sa to ewidentnie pytania dotyczace czynnikow przelamujacych stagnacje a raczej zapobieganiu stagnacji wiec chyba dobry temat wybralem ;)


Zmieniony przez - mefiu1 w dniu 2018-09-03 00:04:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18447 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205523
mefiu1
Amg27
mefiu1
Panowie mam 2 pytania.
1 jesli teraz leci 750 mg cypka co jest dla mnie juz maksem i nie chce zwiekszac a chcialbym dolozyc metke za pare tyg to na czas mety zejsc z cypkiem na 500 mg zeby pozniej znowu go podniesc na 750 po mecie?
2 jesli boldenon zbija estrogen to czy jest sens masowac na nim i dodac go do cypka i deci? Masowka lepiej chyba wchodzi z podniesionym estro a ludzie mowia ze bold trzyma estro w normie a nawet jeszcze nizej

TEMAT z ankieta - za duzo pytan


E no sa to ewidentnie pytania dotyczace czynnikow przelamujacych stagnacje a raczej zapobieganiu stagnacji wiec chyba dobry temat wybralem ;)



Zmieniony przez - mefiu1 w dniu 2018-09-03 00:04:16


Pytasz o dawki wiec temat osobny z ankieta.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Luki wielokrotnie powtarzał co zresztą sam robi - trzyma estro w widełkach lub minimalnie powyżej.
Nadmiar estro sprzyja otluszczaniu
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 12 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1968
Panowie co do tego żarcia, to jakie proponujecie makro na wyjście z długiej redukcji na podkładzie z testo waga 96kg, trening FBW 4xweek w sumie każdy ciężki i do tego 30min cardio. Zastanawiam się nad rotacja i treningiem co drugi dzień tylko ciagle mnie meczy jak to ugryźć na początek względem ilosci i podziału kalori... żeby nie zalało później zwiększać tylko od ilu zacząć? Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium