SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak, zdecydowanie moge tym poruszac gora dol lewo prawo. nic nie boli, ma to taka galaretowata postac. kurde, Ci lekarze w uk to o kant du.py rozbic. bede za 3 tyg w pl przez 2 dni to sprobuje cos z tym podzialac.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1353 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105808
Panowie tak sobie rozmyślam. Po redukcji chce zrobić mostek 2 miesiące i wejść na mase jakościową, rozmyślam już teraz żeby trochę zapasów zrobić. Które srodki lubicie najbardziej uzywać na masie? Słabo się czuję na enan/cypio więc będę chciał sustę teraz wypróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Dlaczego sie slabo czujesz na tescie, jakie objawy?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29276 Napisanych postów 62771 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901869
Czelista jeżeli się rusza wraz że skórą to raczej zmiana skorna.przepoklina siedzę w miejscu ew wylazi i znika i da się ją wcisnąć zazwyczaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Mumin222
Czelista jeżeli się rusza wraz że skórą to raczej zmiana skorna.przepoklina siedzę w miejscu ew wylazi i znika i da się ją wcisnąć zazwyczaj.


mam to caly czas, nie zniknelo ani razu, rowniez nie jestem w stanie tego wcisnac "w siebie". ok, troche sie uspokoilem, ale i tak jak bede w pl to lekarz obowiazkowo. tylko podpowiedz jaka specjalizacja tego lekarza? chirurg ogolny? czy cos innego? od razu smigne prywatnie do specjalisty.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29276 Napisanych postów 62771 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901869
chirurg ogolny lub chirurg onkolog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Pany czy jak trzymam testa w te upaly w aucie to się nic nie stanie? Jestem w delegacji i muszę gdzieś trzymać sok między hotelami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Nic mu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Chirurg onkolog to do polipa np, przepuklina ogólny. Choć czasami 2w1 gość się trafi więc bez różnicy, choć po co zajmować kolejkę w onkologii z przepukliną, więc do poradni ongólnej idź.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Ja mam przepuklinę pachwinową i będę operowany za miesiąc. Przepuklina jest wielkości piłki do ping ponga jeśli chodzi o rozległość i wystaje jak 1/3 piłki. I zastanawiam się jaki czas po operacji będę mógł wrócić do treningów. Chirurg standardowo wszystkim daje 3 miesiące odpoczynku, ale kolega z pracy wrócił już po miesiącu. Myślicie że po takim czasie jakieś lekkie fbw będzie ok?


Zmieniony przez - Bjeorn w dniu 2018-06-10 12:50:58
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium