SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Dzięki Kamil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tylko podbijaj dawki co 4-5tyg podziel na 3etapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Ok, tak zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
kamilplnk
bigendriu
Jak długo mogę wcinać ture?
nawet do jakis 15-16tyg



Za dużo. Podziel ten okres na 2x.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Lasican kłamie. Po 45 min głupota z głowy nie wychodzi. Próbowałem! Jak łodziak pisze: przywal kilka mocniejszych serii, energiczniej, z krótszymi przerwami i lepiej na tym wyjdziesz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
krzykacz
kamilplnk
bigendriu
Jak długo mogę wcinać ture?
nawet do jakis 15-16tyg



Za dużo. Podziel ten okres na 2x.


tzn? 8tyg lecieć? a mogę np zacząć anapolonem przez np 4-5tyg a później przejść na ture na 8-10tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z orali na orale to średni pomysł. Szczególnie po antku. Nie szkoda Ci flaków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Melatonina dosyć często stosowana jest na zaburzenia snu, w przypadku spania w jasnym pomieszczeniu, lepszej regeneracji, w przypadku zmiany stref czasowych lub po prostu jako antyoksydant (jest bardzo ważnym antyoksydantem, działa przeciwzapalnie, może zapobiegać chorobom neurodegeneracyjnym itd.).

Jednak niestety przeważnie stosujemy ZDECYDOWANIE za duże dawki. W poniższym badaniu już 300mcg (0,3mg) poprawiało jakość snu. Z kolei 3mg powodowało hipotermię podczas snu i dodatkowo powodowało, że melatonina była podniesiona także w dzień.

Dlatego stosujmy małe dawki melatoniny, najlepiej mniej niż 1mg (niestety ciężko zdobyć takie suplementy/leki). (nie mówię to o wyjątkowych zastosowaniach jak np. w przypadku neurodegeneracji).

W przypadku produkcji melatoniny nie ma pętli zwrotnej, którą można zablokować (jak np. przysadkę w przypadku podawania hormonów tarczycy), jednak ja nie jestem zwolennikiem regularnej suplementacji u osób młodych (czyli do 60. roku życia ;)).

Melatonina osiąga wysoki poziom około godzinę po spożyciu, także powinnyśmy spożywać ją tyle czasu przed snem. Można także spróbować melatoniny w płynie, którą używa się podjęzykowo - będzie się szybciej wchłaniać. Autor Michał Undra

Źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11600532


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-05-07 21:22:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
dmq92
Z orali na orale to średni pomysł. Szczególnie po antku. Nie szkoda Ci flaków?


4tyg antka i 8tyg tury? przy naprawdę niskich dawkach zryje aż tak flaki? czy może polecieć 10tyg samej tury?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388219
jednemu zryje drugiemu nie az tak, ja bym dal 4antek on 4 off i znowu antek on albo ture zamiast antka, ale ja to ogolnie p******niety jestem i unikam orali jak ognia, wiec bym se wolal juz jakiegos antka inj zalatwic albo dbol
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium